Demi Lovato pozbyła się kompleksów! Zobaczcie, jaka dziś jest piękna i dumna

2020-04-18 23:00 es

Demi Lovato przeszła długą drogę, by w pełni zaakceptować siebie. Dzisiaj to dumna i pewna siebie kobieta. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak wspaniale dzięki temu wygląda.

Demi Lovato jest jedną z tych gwiazd, które poznały nie tylko przyjemną stronę show-biznesu. Wokalistka zdobyła sławę w bardzo młodym wieku, występując w produkcjach Disneya. Później ruszyła jej kariera wokalna i...zaczęły się kłopoty.

Problemy z samoakceptacją używki i zdecydowanie za dużo imprez. W 2018 roku Demi Lovato o mało nie zginęła przez przedawkowanie narkotyków.

Na szczęście Demi Lovato wyciągnęła wnioski z tej tragedii. Gwiazda poszła na terapię i skupiła się na swoim zdrowiu psychicznym. Już widać, że daje to dobre efekty.

Dzisiaj Demi Lovato nie wstydzi się swojego wyglądu i jest dumną z siebie kobietą. Gdy "fan" zasugerował jej, że powinna pójść na dietę, po mistrzowsku go zgasiła.

Demi Lovato chętnie chwali się zdjęciami w bikini czy podczas ćwiczeń. Z dumą ogłasza, że nie poprawia swoich fotek. Gwiazda pamięta też o publikowaniu zdjęć bez makijażu, by jej fani nie zapomnieli, jak wygląda w naturalnym wydaniu. Demi Lovato chętnie dzieli się też fotkami z sesji zdjęciowych czy planów zdjęciowych. Jest piękna!

NAJNOWSZE