Demi Lovato pokazała selfie bez makijażu! Fani zachwyceni jej piegami

2020-02-26 13:09 AM
Demi Lovato na Grammy 2020
Autor: Matt Sayles/Invision/AP/East News

Demi Lovato to jedna z tych gwiazd, które zachęcają swoich fanów do pokochania samego siebie. Gwiazda jest inspiracją dla wielu osób, przede wszystkim ze względu na swoje doświadczenia. Zachęca ona także do tego, by osoby, które nie mają rozmiaru 0 nie wstydziły się a wręcz przeciwnie były z tego dumne. By być jak najbardziej wiarygodną, Lovato podzieliła się ostatnio zdjęciem no make up. Reakcja fanów? Bezcenna!

Swoim podejściem i pokazywaniem się nie zawsze od doskonałej strony Demi Lovato zaskarbiła sobie sympatię wielu fanów. Nic dziwnego, aktorka otwarcie mówi o swoich słabościach i nie wstydzi się niedoskonałości. By być bardziej wiarygodną, Demi 24 lutego wrzuciła na Instagram fotkę bez makijażu. Fani dosłownie oszaleli, a internautom najbardziej do gustu przypadły piegi gwiazdy. Nie tylko fani pozytywnie komentowali. Wśród osób wyrażających opinię znaleźli się takie osoby jak Ashley Graham czy Scooter Braun.

„Nie robiłam #NoMakeupMonday od lat, więc pomyślałam, że po publikacjach wielu selfie z idealnym makijażem i fryzurą, ważne jest by pokazać jak to wygląda pod tym wszystkim. Tak wyglądam w 85% - 90% przypadków”. – podpisała zdjęcie Demi.

Fani komentowali za pomocą ciepłych słów oraz emotek. Mocno widoczne piegi gwiazdy zachwyciły internautów.

 

„Cześć piękna”. – pisała Ashley Graham.

„Wyglądasz niesamowicie” – pisał jeden z fanów.

A Wam jak podoba się naturalna Demi Lovato? My podobnie jak fani nie możemy oderwać wzorku od piegów!

NAJNOWSZE