Demi Lovato czasem "nie czuje się pewna siebie". Właśnie miała taki dzień

2020-02-21 21:57 kp
Demi Lovato
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Fani Demi Lovato doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak trudną drogę ma za sobą wokalistka. Doskonale też wiedzą, że jej problemy w dużym stopniu wynikały z nieludzkiej presji, jaką kładzie się na młode gwiazdy. Dziś, choć Demi Lovato umie sobie z tym radzić, nadal miewa dni, gdzie nie czuje się ze sobą dobrze...

Demi Lovato po kilkunastu miesiącach walki o swoje zdrowie w końcu może powiedzieć, że wróciła. Wokalistka zaprezentowała się na Grammy 2020 z nowym singlem Anyone i nikt nie ma wątpliwości, że odnalazła siłę i chęć do powrotu na scenę. W ostatnim czasie Demi angażuje się jednak nie tylko w studiu muzycznym, ale i na planach seriali i programów.

Fani gwiazdy gorąco jej przy tym kibicują i trzymają kciuki za każdy jej kolejny projekt, oczekując oczywiście przede wszystkim na nową płytę.

Chwile słabości Demi Lovato

Okazuje się, że mimo tych sukcesów Demi Lovato wciąż miewa gorsze dni - jak zresztą każdy z nas. Gwiazda podzieliła się swoimi ostatnimi uczuciami na Insta Story.

Obudziłam się, nie czując się zbyt pewną siebie, mimo że mój odcinek Pretty Big Deal właśnie się pojawił. Niech to będzie przypomnienie dla każdego, kto walczy - to życie jest podróżą z mnóstwem wzlotów i upadków, ale nie możesz się poddać. Codziennie radzę sobie z tym, ale wiem, że będzie dobrze z Bogiem po mojej stronie. Również wy, moi przyjaciele i rodzina, jesteście bardzo pomocni.

- napisała gwiazda, wspominając o swoim udziale w ostatnim podcascie Ashley Graham.

Wy też trzymacie za nią kciuki? <3

NAJNOWSZE