Demi Lovato o pandemii koronawirusa: "Jesteśmy silni. Nic nas nie złamie!"

2020-03-30 14:57 mw
Demi Lovato
Autor: twitter.com / iHeartRadio, FOX

Amerykańskie gwiazdy wzięły udział w wyjątkowym koncercie online, z którego dochód przeznaczono na posiłki dla potrzebujących i walkę z COVID-19. W wydarzeniu wzięła udział także Demi Lovato, która zaapelowała do swoich fanów o wpłaty na konto specjalnej fundacji, zbierającej pieniądze na pomoc ubogim rodzinom. Artystka wsparła też fanów mocnym i budującym przekazem. Zobaczcie wideo!

W niedzielę 29 marca w serwisie YouTube rozpoczęła się transmisja online wyjątkowego wydarzenia - "Living Room Concert for America". Specjalny koncert charytatywny zgromadził wiele popularnych gwiazd muzyki, które połączyły się z widzami wprost ze swoich domów, dając jedyne w swoim rodzaju show. W koncercie wzięli udział m.in. Demi Lovato, Dave Grohl, Billie Eilish, Alicia Keys, Backstreet Boys, Billie Joe Armstrong z Green Day, Mariah Carey, Sam Smith oraz Shawn Mendes i Camila Cabello, a całość poprowadził Elton John.

Demi Lovato wykonała w ramach "Living Room Concert for America" swój wielki hit "Skyscraper". Kiedy śpiewała słowa "Skies are crying, I am watching / catching teardrops in my hands" na ekranie za nią pojawiły się wymowne obrazy z opustoszałych ulic amerykańskich miast.

"JESTEŚMY SILNI - NIC NAS NIE ZŁAMIE"

Podczas tego wyjątkowego koncertu Demi Lovato nie tylko zaśpiewała, ale też wystąpiła ze specjalnym przesłaniem do wszystkich zgromadzonych przed swoimi ekranami fanów. 

Kiedy tragedia uderza w naszych sąsiadów, wyciągamy do nich ręce, aby pomóc im powstać.

Kiedy kogoś z nas dopadnie smutek, robimy, co się da, aby go przezwyciężyć.

Możemy tylko wykorzystać naszą miłość, aby ukoić ból. Jesteśmy silni, jesteśmy przyzwoici, powstaniemy i będziemy mocni. I nic, absolutnie nic nie może nas złamać

- powiedziała Demi Lovato.

Zostańwdomu i zaszalej! Kolorowy makijaż krok po kroku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE