Demi Lovato nagrywa NOWĄ PŁYTĘ! Będzie bardzo osobista! Kiedy premiera?

2020-01-17 14:16 nk
Demi Lovato
Autor: AFP/EAST NEWS

Demi Lovato szykuje się na wielki powrót do przemysłu muzycznego. Artystka, która zawiesiła karierę po tym, jak w lipcu 2018 roku trafiła na odwyk po przedawkowaniu narkotyków, jest gotowa, by opowiedzieć swoją historię fanom. Znamy sporo szczegółów na temat płyty, nad którą pracuje Demi Lovato!

Demi Lovato jest w świetnym momencie życie. Po tym, jak artystka walczyła o życie w szpitalu po przedawkowaniu narkotyków w lipcu 2018 roku, fani martwili się, co dalej z jej karierą. Gwiazda zrobiła sobie długą przerwę od przemysłu muzycznego po tamtym incydencie. W końcu jest jednak gotowa na wielki come back!

Jak Wam pialiśmy, Demi Lovato wystąpi na gali Gammy 2020 - to będzie jej pierwszy duży występ od hospitalizacji w 2018 roku. Kilka dni później artystka wykona hymn USA podczas Super Bowl 54. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek!

Demi Lovato nagrywa płytę!

Amerykański serwis TMZ chyba popsuł Demi Lovato niespodziankę! Wyjawił bowiem, że piosenkarka pracuje nad świeżutkim materiałem!

Powołując się na informatora z otoczenia gwiazdy, TMZ podaje, że nowa płyta Demi Lovato ma być bardzo osobista. Będą na niej ponoć poruszone tematy trudne dla artystki, takie jak jej przedawkowanie narkotyków czy pobyt na odwyku. Demi śpiewa też o swojej trzeźwości i drodze, jaką przebyła, by znaleźć się w miejscu, w którym jest teraz.

Cytowane przez serwis źródła podają, że nowy album Demi Lovato ukaże się jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku! Czy artystka będzie go promować światową trasą koncertową? To podobno bardzo możliwe, jednak na razie wszystkie sprawy z tym związane muszą zostać podopinane pod kątem logistycznym.

NAJNOWSZE