Demi Lovato wbija szpilę swojemu ex! Max Ehrich wypadł gorzej niż wibrator?

2022-01-28 22:00 es

Ostatnim mężczyzną, z którym spotykała się Demi Lovato, był Max Ehrich. Od tamtej pory sporo się w jej życiu zmieniło... Gwiazda opisała swojego ex w trzech słowach i nie był to komplement... Max Ehrich przegrał z wibratorem Demi Lovato!

Demi Lovato i Max Ehrich zaczęli spotykać się w marcu 2020 roku. Miało to miejsce po traumatycznych wydarzeniach w życiu wokalistki. Przedawkowanie, terapia, układanie życia od nowa.

Ważnym elementem nowej rzeczywistości był właśnie Max Ehrich. Para zakochała się bez pamięci i już po 4 miesiącach zaręczyli się w Malibu. Jednak zamiast ślubu, było rozstanie. I to już po dwóch miesiącach!

Później Demi Lovato i Max Ehrich obrzucali się w mediach oskarżeniami, że ktoś chciał się wybić na czyichś plecach... Teraz piosenkarka znów wbija szpilę!

ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE

Max Ehrich był słabszy od wibratora Demi Lovato?

Demi Lovato niedawno zabrała się za nowy biznes. Gwiazda produkuje zabawki erotyczne. Zdaje się, że chciała zrobić im reklamę, ale przy okazji wbiła szpilę swojemu ex.

Piosenkarka opublikowała na Instagramie komentarz. Miała opisać swój ostatni związek w kilku słowach.

Mój wibrator jest lepszy

Max Ehrich potrzebował tylko chwili, żeby odpowiedzieć na krytykę byłej gwiazdy Disneya. Na Instagramie opublikował swoje zdjęcie bez koszulki. Ewidentnie chciał pochwalić się mięśniami!

Nigdy nie mam skarg

Napisał aktor.

Jak dobrze znasz Demi Lovato?

Pytanie 1 z 7
W którym roku urodziła się Demi Lovato?
NAJNOWSZE