Demi Lovato ogłosiła "POGRZEB SWOJEJ MUZYKI"! To już naprawdę koniec epoki?

2022-01-22 15:50 mm
Demi Lovato
Autor: B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Demi Lovato zapowiada wielkie zmiany! Gwiazda ogłosiła właśnie "pogrzeb" swojej dawnej muzyki. Co to dokładnie oznacza? Zobaczcie, co napisała Demi i jak może wyglądać przyszłość jej kariery.

Idą wielkie zmiany - i to nie tylko w wizerunku Demi Lovato! Choć jedno z drugim może mieć wiele wspólnego... Po drastycznej zmianie fryzury i wytatuowaniu sobie na głowie ogromnego pająka, piosenkarka zapowiada kolejne ważne kroki. Demi Lovato ogłosiła właśnie pogrzeb swojej dawnej muzyki! Niespodziewany krok jest prawdopodobnie zapowiedzią nowej współpracy i zupełnie nowego kierunku, w jakim będzie zmierzać kariera dawnej gwiazdy Disneya.

Co dokładnie napisała Demi?

Sonda
Którą z dziewczyn lubisz bardziej?

Co dalej z karierą Demi Lovato?

Tuż przed weekendem na Instagramie 29-letniej piosenkarki pojawił się post z ważną zapowiedzią. Demi Lovato ogłosiła POGRZEB swojej dotychczasowej muzyki! Na fotce widzimy artystkę oraz siedmioro jej przyjaciół, w tym menedżera Scootera Brauna. Demi pokazuje do obiektywu środkowe palce, a przy fotce pisze:

Pogrzeb dla mojej muzyki pop

Co to dokładnie znaczy? Tego niestety Demi na razie nie wyjaśnia. Na podstawie ostatnich zmian wizerunku artystki możemy się jednak domyślać, że teraz jej muzyka wejdzie na znacznie ostrzejszy poziom. Czyżby dawna gwiazdka Disneya zamierzała przestawić się na rocka?

NAJNOWSZE