Demi Lovato i Max Ehrich znów całują się na Instagramie! Słodko?

2020-05-22 8:42 kp
Demi Lovato
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Odkąd Demi Lovato i Max Ehrich ujawnili swój związek w teledysku do piosenki Justina Biebera i Ariany Grande pt. Stuck With U, chętnie dzielą się swoim uczuciem z fanami. Wokalistka najwyraźniej potrzebowała czasu, by upewnić się, że relacja jest na tyle poważna, że można ogłosić ją światu. Teraz regularnie dostajemy od niej kolejne zakochane fotki. Pasują do siebie?

Zarządzona w Stanach Zjednoczonych kwarantanna paradoksalnie przyniosła Demi Lovato dużo szczęścia. Wokalistka otrzymała "gratis" mnóstwo wolnego czasu, by poznać się ze swoim nowym chłopakiem. O jej związku z Maxem Ehrichem media plotkowały już od wielu miesięcy, jednak wszystko stało się jasne dopiero wtedy, gdy wokalistka i aktor wybrali się razem w maskach na zakupy do warzywniaka - nie było wątpliwości, że czas izolacji spędzają razem.

Demi Lovato długo zwlekała z potwierdzeniem swojego nowego związku. Zdecydowała się na to dopiero na początku maja, kiedy to wystąpiła razem z Maxem Ehrichem w teledysku Stuck With U. Na uroczym nagraniu z domu gwiazdy mogliśmy zobaczyć zakochanych w czułych objęciach.

>> Demi Lovato i Max Ehrich POTWIERDZILI związek w klipie Stuck With U! Co za buziaki!

Szczęśliwa Demi Lovato

Teraz Demi Lovato nie ukrywa już swojego szczęścia w związku z Maxem Ehrichem. Para chętnie flirtuje na Instagramie, a sama gwiazda regularnie pokazuje na Insta Story kolejne fotki z ukochanym. Tym razem piosenkarka pokazała kilka uroczych ujęć. Fotki na swoim profilu udostępnił też Max. Zaledwie kilka dni wcześniej aktor dodał na swój profil zdjęcie Demi, podpisując je: "Moja ukochana".

Pasują do siebie?

Demi Lovato i Max Ehrich na Insta Story
Autor: Instagram/ Demi Lovato
Demi Lovato i Max Ehrich na Insta Story
Autor: Instagram/ Demi Lovato
Demi Lovato i Max Ehrich na Insta Story
Autor: Instagram/ Demi Lovato
NAJNOWSZE