Demi Lovato i Max Ehrich naprawdę są parą? Poszli razem na zakupy

2020-04-05 19:25 kp
Demi Lovato na Grammy 2020
Autor: Matt Sayles/Invision/AP/East News

Wygląda na to, że ktoś tu próbuje wpakować fanów w maliny i wszystko wskazuje na to, że jest to Demi Lovato! Gdy w mediach pojawiły się pierwsze plotki o romansie wokalistki z Maxem Ehrichem, gwiazda szybko zapewniła w mediach, że spędza kwarantannę w domu. Co więc robiła z przystojnym aktorem ostatnio w warzywniaku?

Związana z koronawirusem kwarantanna wcale nie sprawiło, że życie miłosne naszych ulubieńców zatrzymało się - wręcz przeciwnie! Pary cieszą się swoim towarzystwem w domu (co w przypadku celebrytów nie jest wcale oczywiste), a single wciąż mają sporo możliwości. Demi Lovato chociażby mimo pandemii udało się ustrzelić nowego faceta! Tak, tak - to Max Ehrich.

O flircie Demi Lovato i Maxa Ehricha donosiliśmy już jakiś czas temu, gdy fani wypatrzyli u nich wzajemne komentarze na Instagramie. By nieco przyhamować plotki, wokalistka ostatnio zapewniła w programie Jimmy'ego Fallona - w którym pojawiła się oczywiście online - że spędza kwarantannę z rodziną w Los Angeles.

#ZostańWDomu a my zadbamy o muzykę! WŁĄCZ TERAZ!

Tymczasem paparazzi właśnie przyłapali ją w sklepie z Ehrichem!

Demi Lovato i Max Ehrich są parą

Wyjścia są więc dwa: albo Demi Lovato złamała zasady oddalenia od innych osób, umawiając się z Maxem Ehrichem - o co jej nie podejrzewamy, bo Demi bardzo dba o swoje zdrowie, albo... spędza z nim kwarantannę. Tylko to mogłoby wytłumaczyć wspólny spacer do warzywniaka!

Na zdjęciach, które możecie zobaczyć tutaj, Demi Lovato i Max Ehrich wychodzą razem ze sklepu z ekologiczną żywnością z maskami na twarzach. Jak donoszą paparazzi, para nie żałowała sobie "cmoków" przez maseczki.

Zaskoczeni?

NAJNOWSZE