Kim jest Max Ehrich, z którym flirtuje Demi Lovato? 9 FAKTÓW na jego temat!

2020-03-29 15:34 nk
Max Ehrich
Autor: www.instagram.com/maxehrich

Demi Lovati Max Ehrich to nowa gorąca para show biznesu? Coraz więcej na to wskazuje! A skoro mamy do czynienia z nowym chłopakiem Demi, to warto poznać go nieco bliżej! Nawet, jeśli o tym panu już słyszeliście, to tych dziewięciu faktów na jego temat pewnie nie znacie...

Wygląda na to, że na horyzoncie pojawiła się nowa gorąca para show biznesu! Demi Lovato i Max Ehrich wyraźnie flirtują na Instagramie. Okazuje się, że to, co jest między nimi, to coś znacznie większego, niż wymiana komentarzy w sieci...

Kim jest nowy chłopak Demi Lovato, Max Ehrich?

Sprawdźcie, co wiemy o nowym chłopaku Demi Lovato!

1. Urodził się 24 czerwca 1991 roku w Marlboro w stanie New Jersey. Jest więc starszy od Demi Lovato o rok i 2 miesiące.

2. Podobnie, jak Demi Lovato, Max Ehrich jest człowiekiem wielu talentów. Zajmuje się aktorstwem, śpiewem i tańcem.

3. Jego muzyka, podobnie jak piosenki Demi, jest inspirowana nieudanymi związkami.

Wyświetl ten post na Instagramie.
4D🌹<3 Post udostępniony przez MaxEhrich (@maxehrich)

4. W minione lato wydał własny singiel, Somebody Else.

5. Aktorsko jest znany głównie z ról w serialach telewizyjnych: Ugly Betty, Parenthood, Under the Dome, 100 Things to Do Before High School i iCarly. W 2019 roku wystąpił w filmie Walk. Ride. Rodeo. Zagrał także w High School Musical 3: Senior Year.

6. W 2013 roku Max Ehrih był nominowany do nagrody Emmy w kategorii Wybitny Młody Aktorza rolę w serialu The Young and the Restless .

7. W 2018 roku Max był zmuszony zatrudnić osobistą ochronę z powodu stalkera. Ten śledził go najpierw na Instagramie. Później psychofan zaczął prześladować aktora także prywatnie. Pewnego dnia mężczyzna próbował molestować Ehricha. Kiedy ten sprzeciwił się, agresor wyciągnął i skierował w jego stronę pistolet!

8. Max spotykał się ze znaną z iCarly Jennette McCurdy, potem przez trzy lata był związany z młodą aktorką , Veronicą Dunne. Po rozstaniu z nią w 2017 roku prawdopodobnie miał krótkotrwały romans z Bellą Thorne.

Max Ehrich i Veronica Dunne
Autor: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News
Max Ehrich i Bella Thorne
Autor: Rick Mendoza / Splash News/EAST NEWS

9. Z Demi Lovato Max Ehrich spotyka się ponoć krótko, jednak para już zdecydowała na wspólne mieszkanie w ramach kwarantanny domowej.

Izolują się razem w domu Demi i to idzie naprawdę dobrze. Max bardzo interesuje się muzyką i zdrowiem, nie lubi imprezować. On ma dobry wpływ na Demi i mają wiele wspólnego. Mają kilku wspólnych przyjaciół, ale Demi przedstawiła Maxa swoim najbliższym przyjaciołom poprzez FaceTime z powodu kwarantanny. To jest bardzo świeże, ale oni zdecydowanie się spotykają i chcą zobaczyć, dokąd ich to zaprowadzi. Spędzają razem dużo czasu, ale nie trudno powiedzieć, że to jest już związek na wyłączność.

- powiedział informator z otoczenia pary w rozmowie z E! News.

Myślicie, że to będzie coś poważnego?

Max Ehrich
Autor: Robin Platzer/Twin Images/Sipa U/East News
Demi Lovato
Autor: Polaris/East News
NAJNOWSZE