Demi Lovato poprowadzi własny talk show! Jak oglądać "Pillow Talk With Demi Lovato"?

2020-02-09 10:00 mw
Demi Lovato
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Demi Lovato startuje z własnym programem typu talk show! Produkcja nazywać się będzie "Pillow Talk With Demi Lovato". Piosenkarka poprowadzi go na nowej platformie mobilnej. O czym będzie rozmawiać ze swoimi gośćmi i gdzie będzie można oglądać nowy program z Demi? Zobaczcie szczegóły!

Demi Lovato - piosenkarka i aktorka, autorka tekstów i kompozytorka, reżyserka... a już wkrótce także gwiazda programu tv!

Już niedługo startuje talk show zatytułowany "Pillow Talk With Demi Lovato", w którym artystka wcieli się w rolę prowadzącej rozmawiającej z zaproszonymi gośćmi na trudne życiowe tematy. 

Czy Demi Lovato chce być jak Oprah Winfrey?

DEMI LOVATO I JEJ ROZMOWY DO PODUSZKI

Motywem przewodnim programu z Demi Lovato będą rozmowy na tzw. życiowe tematy, jak zdrowie, akceptacja, seks, tolerancja, związki, social media czy działalność społeczna. 

Brzmi znajomo? Oczywiście, bo przecież właśnie takiego przekroju tematów dotyczy większość telewizyjnych talk show, serwowanych w programach śniadaniowych albo pasmach wieczornych niemal wszystkich telewizji świata.

Tyle, że program "Pillow Talk With Demi Lovato" nie będzie dostępny w telewizji!

GDZIE OGLĄDAĆ TALK SHOW DEMI LOVATO?

Program "Pillow Talk With Demi Lovato" pojawi się w ofercie nowej platformy mobilnej o nazwie Quibi. Startuje ona na początku kwietnia 2020 roku i dostępna będzie na smartfonach z systemami iOS oraz Android. 

Co ważne, Demi Lovato jest nie tylko prowadzącą, ale też producentką talk show. W przygotowaniach, kreacji i promocji "Pillow Talk With Demi Lovato" artystce pomagać będzie firma jej menadżera, Scootera Brauna

>> Demi Lovato NIE ŻYJE - krzyczała asystentka gwiazdy. Ochroniarz uratował jej życie?

Czy Demi sprawdzi się w nowej roli?

Naszym zdaniem jej program ma wielkie szanse na sukces. Mimo stosunkowo młodego wieku Demi Lovato osobiście doświadczyła wielu życiowych wzlotów i upadków. Gwiazda zmagała się z hejtem w sieci, problemami z samoakceptacją i uzależnieniem od narkotyków. Co istotne, Demi nie unika rozmów na temat własnych wpadek, dlatego o jej wiarygodność w roli rozmówczyni na pewno nie musimy się martwić. Tematów do trudnych rozmów z pewnością także nie zabraknie. 

Czekamy z niecierpliwością na premierę "Pillow Talk With Demi Lovato"!

NAJNOWSZE