Demi Lovato była "podekscytowana i PRZYTŁOCZONA" podczas zaręczyn! Nie jest pewna?

2020-07-24 19:38 nk
Demi Lovato i Max Ehrich
Autor: NGRE, DECA, MACE/Backgrid/East News

Demi Lovato i Max Ehrich zaręczyli się po zaledwie pięciu miesiącach znajomości. Choć para jest razem krótko, piosenkarka przyjęła pierścionek z wielkim diamentem, ofiarowany przez aktora. Jakie emocje towarzyszyły Demi podczas tego wyjątkowego i zaskakującego dla niej wieczoru? Znamy szczegóły!

Demi Lovato i Max Ehrich nie tracą czasu. Jak Wam donosiliśmy, para zaręczyła się po zaledwie pięciu miesiącach związku.

Demi pochwaliła się na Instagramie pierścionkiem z ogromnym brylantem, który ukochany zamówił dla niej u modnego wśród gwiazd jubilera.

Demi Lovato: kulisy zaręczyn

Kulisy zaręczyn Demi Lovato i Maxa Ehricha zdradzili w rozmowie z jednym tabloidów znajomi gwiazdy. To oczywiste, że wieczór był bardzo romantyczny, jednak piosenkarka była bardziej zaskoczona, niż można by się spodziewać!

Rozmawiali o zaręczynach, więc Demi wiedziała, że w pewnym momencie padną oświadczyny, ale nie wiedziała, że to wydarzy się tego wieczoru. Była zaskoczona.

- mówi anonimowy informator, cytowany przez magazyn People.

Są tacy szczęśliwi. Cieszą się tą chwilą.
 

- dodaje inne cytowane źródło.

Po oświadczynach Demi Lovato i Max Ehrich spędzili wieczór na kameralnej imprezie w gronie najbliższych przyjaciół. Jak zdradził trzeci cytowany informator, tej nocy piosenkarka była bardzo wzruszona i kilkukrotnie płakała.

Demi nie mogła przestać się uśmiechać. Powiedziała, że zaręczyny były totalną niespodzianką. Widać było, że to dla niej zarówno ekscytujące, jak i przytłaczające. Kilka razy miała mokre oczy. To wszystko było bardzo emocjonalne. Przez cała kolację stale się całowali. Są naprawdę słodką parą. Demi nie mogła przestać wgapiać się w swój pierścionek. Jest wielki i absolutnie olśniewający.

- wyjawił znajomy pary.

Wróżycie im szczęśliwą wspólną przyszłość?

Hotplota.pl: Kanye West atakuje Kim i Kris Jenner; Chrissy Teigen pokazała operację piersi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE