Demi Lovato w pikantnej sesji zdjęciowej! Pozowała z Allie Marie Evans

2021-08-04 16:02 es
Demi Lovato
Autor: Biden Inauguaral Committee/Associated Press/East News

Demi Lovato mocno zaskoczyła swoich fanów. Na Instagramie opublikowała efekt sesji zdjęciowej ze swoimi przyjaciółmi. Razem z gwiazdą pozowała aktorka Allie Marie Evans. Natomiast zdjęcia zrobił jej chłopak, Tyler Shields. Jest elegancko, seksownie i kontrowersyjnie!

W ostatnim czasie na feedzie Demi Lovato na Instagramie sporo się działo. Zapowiedzi nowych projektów, nagrania z wywiadów czy wyznanie o byciu osobą niebinarną. Było tam dużo koloru i ekspresji. Gwiazda nieźle zaskoczyła swoich fanów efektami sesji zdjęciowej.

Tak pikantnego Demi Lovato dawno nie widzieliśmy!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Demi Lovato w odważnej sesji zdjęciowej

Czarno białe zdjęcia wyrażają mnóstwo emocji! Demi Lovato zapozowała w aktorką Allie Marie Evans w eleganckiej sesji wykonanej przez Tylera Shieldsa - chłopaka aktorki.

Na pierwszym ujęciu widzimy nogę Allie Marie Evans w bucie na wysokim obcasie, która staje na ramieniu Demi Lovato. Na kolejnych kadrach gwiazda ma ten but w ustach, co jest bardzo wymownym i erotycznym obrazkiem. Demi Lovato zapewnia, że "żadne louboutiny nie zostały skrzywdzone przy tworzeniu tego zdjęcia".

W końcu Demi Lovato Allie Marie Evans pozują razem w naprawdę pikantnych pozach. Zobaczcie tylko na to spojrzenie!

Jak się Wam podoba?

NAJNOWSZE