Dawid Podsiadło w #Hot16Challenge

i

Autor: Youtube/ Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło w #Hot16Challenge2. W uroczy sposób podziękował lekarzom

2020-05-07 8:51

W polskim internecie od kilku dni zaroiło się od nowych "utworów" naszych rodzimych artystów, a wszystko za sprawą #Hot16Challenge2, w ramach którego raperzy i wokaliści zamieszczają w sieci krótkie numery. Całej akcji towarzyszy zbieranie funduszy na rzecz walki z koronawirusem. Do #Hot16Challenge2 dołączył Dawid Podsiadło, który osobiście podziękował medykom za ich zaangażówanie.

Dawid Podsiadło dołączył do wyzwania #Hot16Challenge2, polegającgo na stworzeniu w ciągu 72 godzin od nominacji utworu składającego się z 16 wersów. Wyzwanie po raz pierwszy zapoczątkował w 2014 roku Solar i wtedy obejmowało ono wyłącznie raperów. Teraz w akcję angażowani są również artyści związani z innymi gatunkami muzyki. Cel jest szczytny - zbieranie funduszy na rzecz walki z pandemią.

I tak #Hot16Challenge2 na nowo podbija polską sieć. Swoje numery zdążyli już nagrać m.in. Taco Hemingway, Quebonafide, Mata, Rosalie, Tede, Paweł Domagała czy Norbi, który do swojego numeru zaprosił Kubę Wojewódzkiego.

>> Kuba Wojewódzki w Hot16Challenge2. Wyzwanie rzucił mu Norbi, który... Zobaczcie wideo!

Teraz do #Hot16Challenge2 dołączył Dawid Podsiadło.

Chciałbym zaznaczyć, że podziwiam lekarzy

wszystkie medyczne siły stojące na straży.

Całe życie poświęcone nauce,

teraz pierwsza linia frontu w walce

Dawid Podsiadło w #Hot16Challenge2

Zamiast rapowania, Dawid Podsiadło wybrał to, na czym zna się najlepiej - śpiew. Wokalista umieścił na swoim profilu na Youtube krótki filmik nagrany amatorsko - prawdopodobnie we własnym domu. Poza nawiązaniem do numeru Taco Hemingway'a i Quebonafide, Dawid wspomniał w piosence o swoim kawałku Małomiasteczkowy oraz podziękował lekarzom za ich zaangażowanie w ostatnich tygodniach.

- zaśpiewał Dawid Podsiadło w #Hot16Challenge2. Później dodał:

Dlatego bardzo dziękuję za całe wsparcie dla personelu medycznego. Oni tego potrzebują i będą jeszcze potrzebowali.

- dodał.

Jak Wam się podoba jego odpowiedź na #Hot16Challenge2?

Zaśpiewali w trudnym czasie pandemii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE