Barbara Kurdej-Szatan w drugiej ciąży kwitnie! Pokazała goły brzuch w pięknej sesji!

2020-05-06 20:28 nk
Barbara Kurdej-Szatan
Autor: WBF

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się niedawno, że spodziewa się drugiego dziecka. Piękna aktorka jest już w 5. miesiącu ciąży. Na swoim Instagramie gwiazda podzieliła się piękną ciążową sesją w bikini, którą zrobiła jej siostra, Katarzyna Kurdej-Mania. Basia wygląda w niej zjawiskowo!

Barbara Kurdej-Szatan już jakiś czas temu zdradziła fanom, że marzy o powiększeniu rodziny. Wraz z mężem, Rafałem Szatanem, dość długo starała się o drugie dziecko. W końcu udało się - Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży, o czym poinformowała fanów na Instagramie.

Basia Kurdej-Szatan chwali się brzuszkiem

Basia i Rafał Szatanowie nie kryją radości z powodu spełnienia marzenia o kolejnym dziecku. Ich córeczka, Hania, będzie niebawem starszą siostrą!

Aktorka jest obecnie w 5. miesiącu ciąży, co oznacza, że półmetek może już mieć za sobą. Na to wskazywałby jej spory brzuszek.

Teraz, kiedy fani już wiedzą o ciąży, gwiazda może swobodnie chwalić się przed nimi zdjęciami z krągłościami w całej okazałości! Basia Kurdej-Szatan pokazała im piękną sesję w bikini, która podkreśliła goły brzuch przyszłej mamy.

Kwarantannowe zabijanie nudy i pamiątki

- napisała w poście Basia Kurdej-Szatan, wyjaśniając w hasztagach, że sesja powstała już miesiąc temu, a stworzyła ją siostra aktorki, Katarzyna Kurdej-Mania.

Hotplota.pl: Madonna na koronaparty, Tom Cruise w kosmosie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE