Dawid Kwiatkowski w wieku 13 lat uciekł z domu! Dlaczego?

2020-01-26 15:01 DR
Dawid Kwiatkowski
Autor: Jan Bogacz / TVP

Dawid Kwiatkowski swego czasu był jednym z najpopularniejszych piosenkarzy młodego pokolenia. Muzyk trochę nam wyrósł, jego fanki również, więc Dawid ma trochę więcej spokoju. Okazuje się jednak, że jego dzieciństwo nie należało do najspokojniejszych. Kwiatkowski przyznał ostatnio, że w wieku 13 lat uciekł z domu. Dlaczego podjął taką decyzję? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Dawid Kwiatkowski był fenomenem na polskiej scenie muzycznej. Miał on bardzo wierne grono fanek, które dosłownie szalały na jego punkcie. Na spotkaniach z piosenkarzem dochodziło nawet do sytuacji, w których fanki na jego widok mdlały i trzeba było wzywać pogotowie ratunkowe. Ach, stare czasy. Teraz sytuacja nieco się unormowała, a fanki Dawida wydoroślały. Sam Kwiatkowski prowadzi w miarę spokojne życie. Ostatnio można oglądać go w programie The Voice Kids, gdzie jest jednym z trenerów.

To właśnie w tym programie postanowił opowiedzieć o swoim dzieciństwie. Po występie jednej z uczestniczek opowiedział o sytuacji, która miała miejsce, gdy miał on 13 lat.

Kiedyś uciekłem do Krakowa. Bardzo chciałem zwiedzić to miasto i nie wiedzieć dlaczego rodzice nie pozwalali mi jechać pociągiem. Na dworcu odebrałem telefon od mamy, której powiedziałem, że jadę nad jezioro, a ona usłyszała głos "Pociąg z Gorzowa do Krakowa wjechał na peron…"

powiedział Dawid.

Jego ucieczka ostatecznie się nie udała. Dawid opowiedział tę historię, by przekonać młodych widzów, że nie warto uciekać z domów, bo jest to bardzo niebezpieczne.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE