Edyta Górniak zakumplowała się z Miley Cyrus! „Ja się nie prosiłam o ten kontakt”

2020-01-26 12:07 DR
My Way - nowy program Edyty Górniak. O czym będzie reality-show TVN?
Autor: WBF Agencja Fotograficzna

Edyta Górniak od wielu lat dzieli swoje życie pomiędzy Polskę a Stany Zjednoczone. To właśnie w USA znana polska piosenkarka poznała swoją młodszą koleżankę po fachu, czyli Miley Cyrus. Panie spotkały się jakiś czas temu, a niedawno Cyrus zaprosiła Górniak na plan swojego najnowszego projektu. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Edyta Górniak jest piosenkarką, która ma jeden z najpotężniejszych głosów w Polsce. Wiele osób mówiło, że swego czasu diwa miała duże szanse na zrobienie międzynarodowej kariery. Tak się jednak nie stało. Mimo to Edi dzieli swoje życie pomiędzy Polskę a Stany Zjednoczone, gdzie ma znajomych i osoby, z którymi pracuje nad swoimi nowymi piosenkami. Okazuje się, że spotyka się ona również ze światowej sławy gwiazdami. Jakiś czas temu Edi na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym widać ją w towarzystwie Miley Cyrus.

Życie jest po prostu zaskakujące. Ja się nie prosiłam o ten kontakt. On sam do mnie przyszedł. Nigdy nie wiadomo, co stoi za rogiem. To było piękne spotkanie. Byłam bardzo ugoszczona. Bardzo miło mnie potraktowano. I tak się polubiłyśmy

mówiła Edyta Górniak w rozmowie z dziennikarzami Faktu.

Okazuje się, że to nie było jednorazowe spotkanie Edyty Górniak z Miley Cyrus. Światowej sławy gwiazda zechciała spotkać się z polską gwiazdą jeszcze raz, o czym Edyta chętnie opowiedziała dziennikarzom tabloidu.

Spędziłyśmy cały dzień razem. Byłam na planie jej najnowszego projektu, który jeszcze się nie ukazał. (…) W pewnym momencie zasugerowałam pewną zmianę artystyczną w dwóch momentach, trochę ryzykując, czy nikt mnie nie wyprosi. I ona podeszła mi podziękować. Powiedziała „Dziękuję, że zwróciłaś na to uwagę. Rzeczywiście kobiety patrzą inaczej. Bardzo to doceniam”

powiedziała Edi.

Zazdrościcie Edycie spotkania z Miley? ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE