David Harbour skończył 45 lat. 7 ciekawostek o gwiazdorze Stranger Things

2020-04-11 10:30 kp
David Harbour
Autor: Invision/Invision/East News

Choć David Harbour występuje w Hollywood od dwudziestu lat, dopiero rola Hoopera w serialu Stranger Things przyniosła mu międzynarodową sławę. Wybuchowy, ale o dobrym sercu, komendant policji Hawkins podbił serca wielu widzów, którzy z zapartym tchem czekają na jego losy w Stranger Things 4. Tymczasem David Harbour świętuje swoje 45. urodziny!

David Harbour, który dotąd cieszył się życiem z dala od mediów, nieoczekiwanie zagościł w serwisach plotkarskich jesienią ubiegłego roku - a wszystko za sprawą jego romansu z Lily Allen. Po miesiącach spekulacji para potwierdziła swój związek, a ostatnio nawet zaczęto plotkować o tym, że zakochani... wzięli ślub.

Nie ma wątpliwości, że to właśnie z Lily Allen David Harbour świętował swoje 45. urodziny przypadające 10 kwietnia. Z okazji święta gwiazdora Stranger Thoings przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawostek na jego temat.

David Harbour - tego o nim nie wiecie

1. David Harbour jest wielkim fanem kina - co nie powinno nikogo dziwić. Aktor kocha zwłaszcza film Poszukiwacze zaginionej arki, który podobno widział w kinie... trzynaście razy.

2. Od piątego roku życia David wiedział, że chce być aktorem. Jego pierwsza rola? Batman w przedszkolnym przedstawieniu :)

3. Słynny już kapelusz komendanta Hoopera to pomysł Davida Harboura. Aktor uznał, że będzie to świetny gadżet dla osoby, która próbuje ukrywać na wszelkie sposoby "jaka naprawdę jest".

4. W 2016 roku David Harbour pokazywał się publicznie o kulach. Aktor zerwał ścięgno Achilessa podczas grania w spektaklu roli... Achillesa.

5. Fani Stranger Things z rozbawieniem obserwują w kolejnych sezonach serialu rozkwitanie uczucia między Hopperem, a graną przez Winonę Ryder Joyce. Co ciekawe, sam David Harbour podkochiwał się w aktorce już w czasach liceum!

6. Zanim David Harbour wpadł w ramiona Lily Allen, randkował m.in. z Alison Sudol, Julią Stiles i Maria Thayer.

7. W przeszłości David walczył z uzależnieniem od alkoholu, w wyniku czego znalazł się w szpitalu psychiatrycznym. Tam zdiagnozowano u niego chorobę dwubiegunową. Od dawna już nie pije.

NAJNOWSZE