Lady Gaga i Michael Polansky: Kwarantanna to prawdziwy "TEST" dla ich związku! ZDAJĄ GO?

2020-04-06 18:07 nk
Lady Gaga i Michael Polansky
Autor: Instagram.com/ladygaga

Lady Gaga wyglądała na bardzo zapracowaną, kiedy udzielała słynnego już "wywiadu" Jimmy'emu Fallonowi. Na szczęście gwiazda znajduje czas na pielęgnowanie swojego związku z Michaelem Polanskym. Wspólna kwarantanna to ponoć dla nich najpoważniejszy jak dotąd test wzajemnych uczuć. Jak sobie z nim radzą? Znamy szczegóły!

Lady Gaga i Michael Polansky zaczęli spotykać się pod koniec 2019 roku. Para spędziła razem Sylwestra, a od lutego była widziana coraz częściej razem, tak jakby zakochani nie chcieli dłużej ukrywać swojej miłości przed światem.

Niestety, oficjalne potwierdzenie romansu niemal zbiegło się w czasie ze światową pandemią nowego koronawirusa. To dla ich romansu poważny test, zwłaszcza, że Gaga zdaje się mieć teraz sporo stresów...

Lady Gaga i Michael Polansky poddani poważnej próbie

Pokazywaliśmy Wam nagranie z dziwnego wywiadu, jakiego Lady Gaga udzieliła Jimmy'emu Fallonowi. W filmiku piosenkarka zdawała się być bardziej zapracowana i zestresowana, niż kiedykolwiek! Czy kiedy inni muzycy relaksują się w domach z bliskimi, Gaga nie ma czasu dla swojego nowego chłopaka, bo ratuje świat przez koronawirusem?!

Choć w nagraniu z programu Lady Gaga zdawała się być totalnie zapracowana i zestresowana, w rzeczywistości artystka podobno znajduje czas dla ukochanego i dba o cenne wspólne chwile.

Stef jest zajęta, ale znajduje czas, by spędzać cudowny czas z Michaelem. Oni naprawdę coraz lepiej się poznają, a to jest dla ich związku bardzo miły test, który zdają i uczą się z niego dzień po dniu. Ona zdaje się być teraz całkiem szczęśliwa i wyluzowana.

- zdradziła osoba z otoczenia pary w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.com.

Lady gaga i Michael Polansky podobno nie mieli problemu z decyzją, czy powinni spędzić tę kwarantannę razem, czy nie.

To była łatwa decyzja, by poddać się kwarantannie razem, bo oni byli nierozłączni już przed tym, jak pojawiły się zalecenia, by pozostać w domu. Choć spotykają się dopiero od kilku miesięcy, to jasne, że są ze sobą mocno związani.

- dodał informator serwisu.

Hotplota dla Super Raport: Harry Styles uwieziony, Tekashi w domu, Cardi B z objawami

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE