David Beckham został pszczelarzem! „Będziesz szczęśliwa, kiedy będziemy mieli własny miód"

2020-07-07 13:28 AM
David Beckham
Autor: Rex Features/East News

Ogólnoświatowa pandemia spowodowała, że wiele osób straciło nie tylko pracę ale także możliwość kontynuowania swojej pasji. Dzięki temu niektórzy postanowili poszukać czegoś, czym zajmą się w czasie kwarantanny i tak dużo osób odkryło w sobie nowe talenty i wiele pasji. Ed Sheeran np. został pszczelarzem i chyba tego pozazdrościł mu David Beckham, który postanowił zbudować własne ule.

Gdy tylko rząd zdecydował na nałożenie ogólnej kwarantanny i ograniczył wyjścia z domów, przy czym zamknął pubu i inne lokale, większość gwiazd grzecznie udała się do swoich rezydencji i z nich nie wychodziła. Swoim zachowaniem pokazali wielką odpowiedzialność. Jednak po pewnym czasie nawet w wielkiej i luksusowej willi zaczyna doskwierać nuda. Przekonał się o tym David Beckham, który chyba nie mogąc usiedzieć na miejscu zaczął poszukiwanie nowej pasji. No i znalazł. Od niedawna były piłkarz jest właścicielem kilku uli i sporej gromadki pszczół! Za miodem musi jeszcze poczekać ale to kwestia czasu no i ciężkiej pracy, ale to akurat najmniejszy problem, bo David nie tylko złapał bakcyla ale też nieźle prezentuje się w stroju pszczelarza.

DAVID BECKHAM I ED SHEERAN MAJĄ WSPÓLNĄ PASJĘ!

Nie wiadomo skąd u Davida nagłe zamiłowanie do pszczół, być może pozazdrościł Edowi Sheeranowi, w końcu mieszkają w tym samym państwie. Piosenkarz swój talent do zbierania miodu odkrył kilka miesięcy temu, a David niedawno. Z wrzuconych przez męża Victorii Beckham zdjęć na relację na Instagramie można wnioskować, że nie będzie to chwilowa zachcianka. David naprawdę się wczuł. Jedną z fotek podpisał „postęp”, więc idzie mu coraz lepiej.

Jego poczynania miała skomentować Victoria Beckham, która najpierw zdradziła, że David zaczął budować ule a potem zapytała go, czy to jego nowy projekt, na co od miał odpowiedzieć:

Tak jest. Będziesz bardzo szczęśliwa, kiedy będziemy mieli własny miód.

Już wcześniej David Beckham chwalił się zdjęciem z dziećmi. Wszyscy ubrani byli w kombinezony do pracy przy pszczołach. Czyżby pasją zaraził także swoje pociechy?

Ps. Zobaczcie na zdjęcia poniżej, jak Wam się podoba David w kombinezonie pszczelarskim? 😊

David Beckham pszczelarzem
Autor: instagram.com/davidbeckham
David Beckham został pszczelarzem
Autor: instagram.com/davidbeckham
Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE