Leonardo DiCaprio na spacerze. Ktoś tu na kwarantannie popracował nad RZEŹBĄ!

2020-07-06 21:14 nk
Leonardo DiCaprio
Autor: EVGA, FLPI/Backgrid/East News

W ostatnich latach Leo DiCaprio miał spory problem z utrzymaniem szczupłej sylwetki, jaką mógł poszczycić się na początku kariery. W czasie kwarantanny domowej 45-letni laureat Oscara sporo jednak schudł, a nawet przypakował! Jest HOT? Zobaczcie najnowsze zdjęcia Leonardo DiCaprio!

Leonardo DiCaprio karierę zaczynał jako typowy "szczypiorek". Kiedy zachwycił krytyków rolą Arniego Grape'a w Co gryzie Gilberta Grape’a (1993) był jeszcze w końcu dzieckiem. W Titanicu w 1997 roku zagrał jako super przystojny (i nadal bardzo szczupły) 23-latek.

Z biegiem lat jednak aktor miał coraz większe problemy z utrzymaniem formy, jakiej od gwiazd oczekuje Hollywood. Owszem, przygotowując się do kolejnych ról Leo DiCaprio gubi zbędne kilogramy, ale potem szybko je odzyskuje.

Leonardo DiCaprio schudł

Od jakiegoś czasu Leonardo DiCaprio jest szczęśliwie zakochany w pięknej Camili Morrone. Ta miłość, jak widać, bardzo mu służy!

Ostatnio paparazzi przyłapali Leo na spacerze w Malibu. Aktor był bez ukochanej. Jego twarz przykrywała maska ochronna, jednak to nie ona przykuwała największą uwagę.

45-letni DiCaprio wygląda naprawdę dobrze! Laureat Oscara sporo schudł i przypakował!

Jest tak hot, jak za czasów Titanica?

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE