David Beckham ubiera się zbyt obciachowo? Dzieci twierdzą, że jest za stary na TE buty!

2021-04-14 13:00 AM
David Beckham, Harper Seven
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

David Beckham uchodzi nie tylko za jednego z najprzystojniejszych osób w zagranicznym show biznesie, ale także za jednego z najbardziej stylowych facetów. Ma mnóstwo wielbicieli zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Jego gustem zachwycone nie są jednak jego dzieci… Podobno jedne z butów, które David bardzo uwielbia, według jego dzieci zupełnie mu nie pasują.

Wydawać by się mogło, że skoro styl David Beckham podziwiany jest przez miliony na całym świecie, to również w domu będzie uchodził za wzór. Nic z tego. Nikt tak nie sprowadzi na ziemię jak własna rodzina… Właśnie przekonał się o tym były piłkarz i mąż Victorii Beckham.

David Beckham, który z pewnością latami żył w przekonaniu, że jest ikoną stylu dostał kubeł zimnej wody na twarz i to od własnych dzieci.

David Beckham ubiera się obciachowo?

Dacid Beckham gdziekolwiek się nie pojawi zawsze, wygląda stylowo, a na wielkich przyjęciach niezwykle elegancko. Nic więc dziwnego, że mnóstwo kobiet do niego wzdycha, a panowie starają się naśladować jego styl.

Niestety nie wszyscy są zgodni, że David to 100-procentowa ikona stylu. Jego pociechy mają pewne ALE. Podobno niedawno dzieci Beckhama wyśmiały wybór jego obuwia, twierdząc, że jest na nie najzwyczajniej w świecie za stary! O jakie buty chodziło?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

W swoim stylu David stawia przede wszystkim na wygodę, dlatego uwielbia sportowe buty, które zakłada bardzo często. Niestety według jego dzieci mając 45 lat, jest już się trochę za starym na taki styl…

Mam 22-latka, 18-latka, 16-latka i 9-latkę. Niedawno założyłem parę butów sportowych, a oni zapytali: Naprawdę tato? Nie sądzisz, że jesteś na to trochę za stary? Odpowiedziałem: Nie!

– zdradził mąż Victorii Beckham.

Myślicie, że dzieci Davida Beckhama mają rację? Do tej pory myśleliśmy, że sportowe buty nie pytają o wiek… 😉

NAJNOWSZE