Córka Gigi Hadid i Zayna pławi się w luksusach! Zobaczcie tę złotą bransoletkę

2021-04-14 11:15 kp
Gigi Hadid i Zayn Malik
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Gigi Hadid dba o to, by jej córka od maleńkości miała do czynienia z pięknej i sztuką. Modelka już po raz drugi w krótkim życiu swojej córki zabrała ją do muzeum. Tym razem młoda mama wybrała się do słynnej nowojorskiej galerii, a towarzyszył jej w tym jej ojciec, Mohamed Hadid. Gigi pokazała na Instagramie nie tylko, jak spaceruje między dziełami sztuki, ale i kosztowną błyskotkę jej córki!

Zapewne zauważyliście panującą od jakiegoś czasu wśród gwiazd modę na obsypywanie dzieci - nawet tych najmłodszych - kosztową biżuterią. Złoto i diamenty noszą chociażby trzyletnie córki Kylie Jenner, Khloe Kardashian i Cardi B, a ich mamy już kilka razy chwaliły się na swoich profilach na Instagramach pokaźnymi złotymi bransoletami na drobnych rączkach dziewczynek.

Okazuje się, że również Gigi Hadid i Zayn Malik podkreślili status swojej córeczki, obdarowując ją złotą bransoletką. Piękną biżuterię małej możemy zobaczyć na nowym zdjęciu z Instagrama jej mamy.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Gigi Hadid z córką w muzeum

Gigi Hadid wybrała się ostatnio z Khai w towarzystwie swojego taty Mohameda Hadida do słynnego Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. To już drugi raz, gdy modelka zabrała swoją kilkumiesięczną córkę do muzeum - w marcu młodzi rodzice byli z córką w American Museum of Natural History. Najwyraźniej para uznała, że choć Khai zapewne niewiele zapamięta ze swoich pierwszych wypraw, otoczenie sztuki i kultury może na nią wpłynąć wyłącznie w pozytywny sposób.

I tak Gigi Hadid spacerowała ostatnio z Khai w wózku wśród dzieł sztuki, a mała... oślepiała swoją złotą biżuterią! 7-miesięczna dziewczynka może pochwalić się bowiem imponującą bransoletką ze słowa z diamentowym zapewne imieniem. Modelka osobiście pochwaliła się błyskotką córki na jednym ze zdjęć z nowego posta:

Jak Wam się podoba obsypywanie małych dzieci złotem?

NAJNOWSZE