David Beckham pogratulował Brooklynowi zaręczyn! Polubił synową?

2020-07-13 12:24 KP
David Beckham, Brooklyn Beckham i Victoria Beckham
Autor: J.M. HAEDRICH/SIPA/SIPA/East News

Brooklyn Beckham zadziwił swoich fanów, gdy w ten weekend ogłosił zaręczyny ze swoją dziewczyną, Nicolą Peltz. Zanim celebryta wpadł w ramiona 25-letniej aktorki, romansował z wieloma innymi pięknościami i niewiele osób sądziło, że w najbliższym czasie się ustatkuje. A najmniejsze nadzieje mieli jego słynni rodzice, którzy na wieść o zaręczynach odetchnęli z ulgą.

Ostatnie lata w wykonaniu Brooklyna Beckhama nie należały do najbardziej udanych. O młodym celebrycie mówiło się wyłącznie w dwóch kontekstach - rzucenia studiów w Nowym Jorku i licznych romansów. Syn Victorii i Davida Beckhamów miał bardzo ambitne plany zostania profesjonalnym fotografem. Gdy jednak rozpoczął studia, w prestiżowej szkole, szybko uznał, że... nie są mu one potrzebne. Brooklyn zrezygnował więc z nauki i dziś pracuje głównie przy projektach swojej mamy.

Tabloidy rozpisywały się jednocześnie na temat jego kolejnych związków, spośród których najgłośniejszym był ten z Haną Cross - a wszystko za sprawą burzliwych kłótni, na których regularnie parę przyłapywali paparazzi. Do najgłośniejszej z nich należała ta w Cannes, kiedy to młodych awanturników wyproszono z przyjęcia.

To już jednak przeszłość, bo dwa tygodnie temu Brooklyn Beckham oświadczył się swojej nowej dziewczynie, Nicoli Peltz.

David Beckham gratuluje synowi zaręczyn

O zaręczynach Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz informowaliśmy na Hotplota.pl już w niedzielę. Pisaliśmy też, że decyzja 21-latka zachwyciła jego rodziców, którzy od dawna martwili się o kolejne kontrowersyjne poczynania ich syna. Trudno nie wspomnieć tu o oszałamiającym majątku rodziny Peltzów, który bardzo pomógł Beckhamom w polubieniu przyszłych teściów ich syna.

Teraz, gdy największe emocje już opadły, gratulacje dla Brooklyna zamieścił na swoim profilu na Instagramie jego ojciec, David Beckham.

Gratulacje dla tych dwóch pięknych osób! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zaczynacie razem tę ekscytującą podróż

- napisał.

Fani w komentarzach dołączają do gratulacji, a jednocześnie zauważają, że... David Beckham może już niedługo zostać dziadkiem!

Ależ ten czas pędzi!

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE