Doda

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Dariusz Pachut zrobił TO dla Dody! Chłopak wokalistki to prawdziwy romantyk

2023-04-13 11:04

Chłopak Dody, nie zważając na niebezpieczeństwa zdecydował się na niesamowicie uroczy gest. Ukochana Dariusza Pachuta może być z niego naprawdę dumna! Co więcej, swoimi czynami udowodnił, że Dorota związała się z prawdziwym romantykiem, który potrafi zaskoczyć i sprawić, że artystce miękną kolana.

Doda i Dariusz Pachut spędzili Wielkanoc na Sri Lance. Zakochani postanowili odpocząć i naładować baterie przed kolejnymi wyzwaniami zawodowymi w słonecznej Azji. Na swoich mediach społecznościowych chętnie publikują zdjęcia i filmiki z podróży chwaląc się przepięknymi widokami. Para korzysta z przepięknej pogody i urozmaica sobie wyjazd lokalnymi atrakcjami. Dorota zdecydowała się również na to, by pochwalić się tym, co zrobił dla niej ukochany. Jego uroczy gest udowadnia, że Dariusz Pachut jest prawdziwym romantykiem, który nie boi się wyzwań. Nawet tych niezwykle niebezpiecznych!

Karolina Baran ma szansę wygrać American Idol! Jak i gdzie głosować na Polkę?

Nowy duet Taconafide i SB Maffiji? | Dokończ Piosenkę #6

Doda i Dariusz Pachut - związek

Związek Dody i Dariusza Pachuta rozkwita. Udowadniają to nie tylko wypowiedzi Doroty na temat swojego ukochanego, ale również ich wspólne zdjęcia i filmiki, na których widać, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Dariusz, podczas wakacji na Sri Lance zdecydował się na niezwykle odważny gest, który mrozi krew w żyłach.

Idę ci kochanie znaleźć minerałek, bo tu podobno w tej rzece jest ich mnóstwo, więc jak mnie nic nie zje, to ci znajdę.

Ale tam jest jakiś krokodyl...

Okazuje się, że w rzece było kilka niebezpiecznych gadów, które w każdej chwili mogły zaatakować poszukiwaczy minerałów. Jednak chłopak Dody, nie zważając na niebezpieczeństwo, zdecydował się zaryzykować, by już po kilku chwilach przynieść jej kilka przepięknych kamieni.

Malik Montana opluty podczas koncertu. Jego reakcji nikt się nie spodziewał!

Doda

i

Autor: Instagram/dodaqueen
Doda

i

Autor: Instagram/dodaqueen