Dance Dance Dance 3: Uczestnicy i ich stylizacje w NAJNOWSZYM odcinku! ZDJĘCIA

2021-04-23 11:35 mm
Dance Dance Dance 3 - uczestnicy w odc. 5 z 23.04.2021
Autor: TVP / Dance Dance Dance

Dance Dance Dance 3 nie zwalnia tempa. Przed nami 5. odcinek tanecznego show Telewizji Polskiej. W kogo uczestnicy wcielą się tym razem? Następny odcinek Dance Dance Dance zobaczymy nie wią piątek, a w sobotę 24 kwietnia. Zobaczcie stylizacje, jakimi uczestnicy programu rozgrzeją parkiet tym razem!

Czas na kolejne emocje z gwiazdami trzeciej edycji Dance Dance Dance. Uczestnicy show znów stanęli na wysokości zadania. Skąd to wiemy? Ponieważ znamy już stylizacje, w jakich gwiazdy tegorocznej edycji pojawią się na parkiecie programu!

Jurorzy Dance Dance Dance 2021 znów nie będą mieli łatwego zadania. Wiele wskazuje na to, że wszystkie występy piątego odcinka show będą zasługiwać na wysokie noty. Za kogo uczestnicy Dance Dance Dance 3 przebiorą się tym razem? Które stylizacje najbardziej przypadną do gustu jurorom, a czyj występ najlepiej ocenią widzowie programu?

Zobaczcie, jakie piosenki usłyszymy w sobotę 24 kwietnia ze sceny Dance Dance Dance 2021.

Dance Dance Dance - stylizacje gwiazd w odcinku 5

Przed nami już 5. odcinek trzeciej edycji Dance Dance Dance. Stałych widzów programu nie trzeba namawiać do obejrzenia kolejnych występów, ale jeśli należycie do tych, którzy jeszcze nie widzieli tanecznego show TVP2, mamy dla Was małą zachętę.

W galerii poniżej znajdziecie wszystkie stylizacje par z odc. 5 Dance Dance Dance 3! Zobaczcie, za kogo uczestnicy przebrali się tym razem.

Na kogo tym razem postawią jurorzy, a kto usłyszy od nich gorzkie słowa? Niestety zasady są nieubłagane: ktoś musi pożegnać się z programem. Kogo odeślą do domu jurorzy w piątek 16.04.2021? Ida Nowakowska, Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk nie będą mieli łatwego zadania, bo uczestnicy tego sezonu dają z siebie wszystko. 

W odcinku 5 programu Dance Dance Dance 2021 ze sceny show usłyszymy m.in. piosenkę Glorii Estefan "Get On Your Feet" w wykonaniu Roxie i Oliwii. Ola i Damian wykonają słynny hit "Beauty & The Beast". Marta i Paweł wzięli na warsztat utwór "Push It", a Ania i Staszek zatańczą do kawałka "What About Us".

Tyle, jeśli chodzi o duety. W występach solowych usłyszymy natomiast hit "I'm Still Standing" (zatańczy do niego Paweł), "Shake It Off" (zatańczy Ola), "Medley" od Britney Spears (taniec Roxie) oraz "Grease" (zatańczy Staszek).

Zobaczcie fotki z najnowszego odcinka Dance Dance Dance 3.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury
NAJNOWSZE