Dance Dance Dance 2: uczestnicy ujawnieni! Fit Lovers, kilka rodzeństw i dwie męskie pary!

2020-01-23 13:24 nk
Rafał Jonkisz z bratem
Autor: https://www.instagram.com/rafal_jonkisz

Wielkimi krokami zbliża się wiosenna ramówka Telewizji Polskiej 2020, a wraz z nią premiera 2. edycji programu Dance, Dance, Dance. Znamy już skład kolejnej odsłony show, w której gwiazdy odtwarzają układy choreograficzne z teledysków. Kto wystąpi w Dance Dance Dance 2020? Sprawdźcie!

Wiosenna ramówka polskich stacji telewizyjnych tuż tuż, a w niej na pewno znajdzie się sporo nowości, ale także sprawdzone już formaty, które zyskały rzesze wiernych fanów. Telewizja Polska wiosną 2020 stawia m.in. na program Dance, Dance, Dance, którego pierwszą edycję w naszym kraju mogliśmy oglądać wiosną ubiegłego roku. Wygrali wówczas Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

Kto w Dance Dance Dance 2? Uczestnicy ujawnieni!

2. edycja Dance Dance Dance ma zadebiutować na antenie TVP 2 w sobotę, 29 lutego 2020. Wiadomo, że nie poprowadzi go Barbara Kurdej-Szatan, która rozstała się ze stacją. Wiemy też, że w jury zabraknie Ewy Chodakowskiej.

Co prawda producenci Dance Dance Dance 2020 nie ujawniają na razie, kto zastąpi obie panie, jednak zdradzili pełną listę uczestników! Są zaskoczenia?

Na liście uczestników Dance Dance Dance 2 nie brakuje rodzeństw, ale są też dwie pary jednopłciowe, co czyni rywalizację ciekawszą. Tym razem nie będą to pary żeńskie, a męskie.

Zobaczcie w naszej galerii, kto zaprezentuje swój taneczny talent w programie Dance Dance Dance 2020!

Macie już swoich faworytów?

NAJNOWSZE