Ewa Chodakowska nie będzie już jurorką Dance Dance Dance! Dlaczego? "Jest trochę płacz"!

2019-10-10 16:23 nk
Ewa Chodakowska ZAPŁAKANA w półfinale Dance, Dance, Dance! Tego nie zobaczymy w TV?
Autor: Dance Dance Dance / materiał prasowy

Ewa Chodakowska wyjawiła w nowym wywiadzie, że zakończyła przygodę z programem Dance Dance Dance! Nie będzie dłużej jurorką w tanecznej produkcji. Trenerka zdradziła też powody swojej decyzji, która z pewnością rozczaruje wielu fanów show, a także samej Ewki Chodakowskiej!

Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz sprawdzili się jako jurorzy Dance Dance Dance. Skład dobrze się uzupełniał i wiedział, jak wywołać emocje. Sama trenerka okazała się też być rzeczową oceniającą, nie unikającą kontrowersyjnych wypowiedzi. Do historii przeszedł jej konflikt z Pauliną Krupińską.

Niestety, Ewka nie pojawi się więcej za stołem jurorskim w Dance Dance Dance!

Chodakowska: (NO) Dance, (NO) Dance, (No) Dance!

Ewa Chodakowska oznajmiła w nowym wywiadzie, że nie przyjęła propozycji udziału w kolejnej edycji Dance Dance Dance!

Trenerka wyjaśniła, że nie ma czasu na pracę jurorki w Dance Dance Dance, bo ma dużo innych projektów. I choć od razu zakładała, że jej przygoda z show skończy się na jednej edycji, gwiazda nie ukrywa, że jest jej trochę żal żegnać się z produkcją.

W tym sezonie nie będzie mnie na ekranie z racji tego, że mam bardzo dużo rozjazdów, bardzo dużo swoich projektów i muszę jednak potraktować je priorytetowo. To była świetna przygoda. Cieszę się, że mogłam być częścią tworzenia tego programu. Nie ukrywam, że kosztowało mnie to mnóstwo emocji, bo się angażowałam. Jest trochę płacz. Produkcja musi to zrozumieć, że to nie jest jednak mój kierunek i mój priorytet. To miała być jednorazowa przygoda, a nie zakorzenienie się na dobre w projekcie, który jest bardzo absorbujący.

- powiedziała Choda w rozmowie z Plejadą.

Będziecie tęsknić?

NAJNOWSZE