Dance Dance Dance 2: Macademian Girl prowadzącą! Jak komentuje fuchę po Kurdej-Szatan?

2020-02-12 18:42 nk
Tamara Gonzalez Perea
Autor: WBF

Coraz mniej czasu pozostało do premiery Dance Dance Dance 2. Telewizja Polska długo nie ujawniała, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w roli prowadzącej. W końcu ogłoszono, że nową gospodynią popularnego show będzie Tamara Gonzalez Perea! Dobry wybór?

2. edycja Dance Dance Dance zadebiutuje na antenie TVP 2 w sobotę, 29 lutego 2020. Pierwsza edycja show osiągnęła duża oglądalność. Druga ma dużą szansę powtórzyć jej sukces. Poza nowymi uczestnikami pojawi się nowa osoba prowadząca i nowa jurorka. Ta ostatnia została niedawno ujawniona - dowiedzieliśmy się, że nową jurorką będzie Anna Mucha.

Kto poprowadzi Dance Dance Dance 2?

Od wielu miesięcy wiadomo, że Dance Dance Dance 2020 nie poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan, która rozstała się ze stacją. Producenci właśnie ogłosili nazwisko jej następczyni. To Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl!

Dance Dance Dance to format nieporównywalny z żadnym innym – zarówno pod względem rozmachu, jak i poziomu trudności układów tanecznych, któremu muszą podołać współzawodniczące pary. Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi dane obserwować ich zmagania z bliska, tym bardziej, że taniec zajmuje szczególnie ważne miejsce w moim sercu. Cieszę się, że Polacy tak bardzo pokochali taniec i mam nadzieję, że po fenomenalnej poprzedniej edycji i tym razem zasiądą przed telewizorami. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i razem z Tomkiem Kammelem zrobimy wszystko, żeby być dla nich jak największym wsparciem!

- skomentowała nową pracę Macademian Girl.

Dance Dance Dance 2: uczestnicy

Przypomnijmy, że w Dance Dance Dance 2020 o zwycięstwo powalczą:

  • Fit Lovers (Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz)
  • Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański
  • Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem
  • Kasia Stankiewicz z siostrą Anną
  • Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora
  • Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka
Tamara Gonzalez Perea
Autor: WBF
NAJNOWSZE