Dakota Johnson już zawsze będzie chodzić na terapię. Zrobiła nawet kurs z psychologii

2021-01-26 19:03 es
Jamie Dornan i Dakota Johnson
Autor: AP/EAST NEWS

Dakota Johnson chętnie porusza tematy zdrowia psychicznego. Rola w Fifty Shades of Grey przyniosła jej sporą popularność, ale też dużo presji. Teraz aktorka wie jak sobie z nią radzić - na terapii. Zainteresowała się psychologią tak bardzo, że nawet zrobiła sobie kurs w czasie lockdownu.

Temat zdrowia psychicznego wciąż jest poruszany niewystarczająco często. A przecież dbanie o głowę powinno być tak samo naturalne, jak wizyty u dentysty czy dermatologa! Na szczęście w ostatnich latach coraz częściej się o nim mówi.

Wśród gwiazd przybywa osób, które otwarcie opowiadają o swoich zmaganiach. Przykład swoim fanom daje, chociażby Selena Gomez. Nie raz poruszała temat zdrowia psychicznego w wywiadach czy w social mediach.

Tak samo robi Dakota Johnson. Gwiazda zdradziła, że od 14 roku życia choruje na depresję. Na szczęście już wie, jak sobie z nią radzić.

ESKA XD #014

Dakota Johnson o zdrowiu psychicznym

Aktorka udzieliła wywiadu w poniedziałkowym odcinku The Drew Barrymore Show. Tam Dakota Johnson poruszyła temat zdrowia psychicznego. Nie da się ukryć, że t podupadło podczas lockdownu. Gdy zamknięto nas w domach, pojawiło się sporo kłopotów.

Dakota Johnson zdradziła, jak sobie z nimi radziła. Między pieczeniem chleba i porządkami... poszła na kurs psychologii. Oczywiście online!

Podczas kwarantanny naprawdę zainteresowałam się kursami psychologii online, ponieważ nigdy nie poszłam na studia, ponieważ nie miałam zamiaru studiować, ale zrobiłam te niesamowite kursy.

Mówiła aktorka.

Dakota Johnson bez problemów opowiadała także o depresji, na którą choruje praktycznie od zawsze. Gwiazda zdaje sobie sprawę, że będzie "na terapii do końca życia." Ponieważ "nigdy nie skończysz uczyć się o byciu człowiekiem."

NAJNOWSZE