Dakota Johnson: pandemia nie pomaga jej w walce z DEPRESJĄ! „Trudno jest być pozytywnym”

2020-05-22 13:08 AM
Dakota Johnson
Autor: Rex Features/East News

Dakota Johnson to kolejna gwiazda, która zabiera głos i wyjawia, jak radzi sobie podczas kwarantanny. Jak wiele osób, również ona nie znosi jej najlepiej. Sądząc po wypowiedzi aktorki, można odnieść wrażenie, że czas pandemii naprawdę jej nie służy. Mało tego, prawdopodobnie znów ma stany depresyjne…

Pandemia sprawiła, że świat się zatrzymał. Nie tylko dla zwykłego, szarego człowieka ale także dla gwiazd. Coraz częściej one same o tym mówią. I choć niektórzy internauci nie wierzą w to, że może im się źle żyć, to niektóre znane osoby naprawdę trudno znoszą ten czas, ich praca przecież też została wstrzymana. Do tego grona dołączyła Dakota Johnson, która opowiadając o pandemii nawiązała do swoich stanów depresyjnych, które coraz częściej jej towarzyszą. Dakota zwróciła uwagę na samotność, jaka jej doskwiera od czasu wybuchu pandemii.

„Jesteś w domu, nie jesteś z przyjaciółmi, nie jesteś z rodziną, nie jesteś w stanie robić rzeczy, które sprawiają, że czujesz się potrzebny. Jesteś trochę w kostiumie depresji. Obecnie cały świat wciąż przepełniony jest ogromnym bólem i smutkiem, więc trudno jest być pozytywnym każdego dnia, gdy świat jest smutny, przerażający i samotny”. – mówiła.

Oprócz tego aktorka wyznała też, jakie znalazła sposoby na uporanie się ze złym humorem. Jest to popularna nie tylko wśród gwiazd medytacja a także spacery.

„Medytacja lub spacer, bycie dobrym dla swojego ciała… Te małe rzeczy mają znaczenie. Dużo czytam, oglądam wiele filmów, staram się być produktywna”. – dodała.

 

Samotność spowodowana trwającą pandemię dla Dakoty może być szczególnie niebezpieczna, ponieważ aktorka od najmłodszych lat zmaga się z tą depresją.

Dakota Johnson - Oscary 2017
Autor: Rob Latour/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Jak gwiazdy radzą sobie na kwarantannie? Sprawdź najnowsze plotki!

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu
NAJNOWSZE