Dagmara Kaźmierska liczy na szybki ślub syna. „Będę ją kochać bardziej od niego”

2021-11-22 8:28 AM
Dagmara Kaźmierska
Autor: TTV

Dagmara Kaźmierska gdy tylko pojawiła się w programie „Królowe życia”, natychmiast zyskała sympatię widzów. Z nią nie da się nudzić. Mimo że na antenie śmiało zdradza szczegóły ze swojego życia, to fanom wciąż mało i niecierpliwie czekają, aż królowa wyjawi więcej sekretów. Ostatnio na tapecie jest życie uczuciowe jej syna. Conan znalazł dziewczynę i… planuje ślub? Dagmara bardzo tego chce!

„Królowe życia” ściągają przed telewizory mnóstwo osób. Każdy z bohaterów jest wyjątkowy i niezwykle oryginalny, ale to Dagmara Kaźmierska wiedzie prym w programie. Podczas gdy inni odchodzili i przychodzili do programu, ona stale zasila szeregi i zdradza coraz więcej szczegółów z życia.

Przygody Dagmary Kaźmierskiej i Jacka to hit. Widzowie, kończąc ostatni odcinek programu już nie mogą doczekać się kolejnego. Królowa doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie zdradza wiele sekretów ze swojego życia.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Ostatnio na przykład pochwaliła się dziewczyną syna Conana. Kaźmierska wprost piała zachwyty na swoją przyszłą synową. Wiele wskazuje na to, że obie panie świetnie się dogadają. Kaźmierska liczy na szybki ślub syna!

Jeżeli da Bóg, że Ewunia zostanie moją synową, a ja składam o to ręce do Boga, to ja już powiedziałam Conanowi, że ja ją będę kochać bardziej od niego. To jest taka dziewucha, że nie mogłabym sobie wymarzyć lepszej synowej. Jak mój syn ożeni się z Ewą, to ja mogę zamykać oczy, bo wiem, że on pójdzie w dobre ręce. Ta dziewczyna to jest złoty dzieciak, naprawdę. To jest klasa babka. 

 – mówiła w rozmowie z Faktem.

Myślicie, że Conan wkrótce spełni marzenie mamy?

Zobacz też:  Najseksowniejsi mężczyźni świata według People

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE