Dagmara Kazimierska

i

Autor: x-news

Dagmara Kaźmierska o aresztowaniu byłego męża! “Bluzgałam, krzyczałam…”

2021-11-15 11:05

Dagmara Kaźmierska wydała swoją autobiografię. W książce szczegółowo opisuje swoje życie. Również swoją przeszłość, która nie była kolorowa. Gwiazda programu “Królowe życia” opowiedziała między innymi o aresztowaniu swojego byłego męża. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Dagmara Kaźmierska jest najpopularniejszą uczestniczką programu “Królowe życia”, który można oglądać na antenie telewizji TTV. Widzowie cenią sobie Dagmarę za poczucie humoru, dystans do siebie i szczerość. Wprost mówi o swojej kryminalnej przeszłości. Jakiś czas temu Dagmara odsiadywała wyrok. Nie przeszkodziło jej to jednak w zrobieniu kariery. 

Ostatnio Dagmara wydała swoją autobiografię, w której opisuje szczegółowo swoje życie. Pojawił się między innymi wątek byłego męża. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

W 2001 roku były mąż Dagmary zastrzelił gangstera, Dariusza L. Po tym zdarzeniu uciekł z Dagmarą do USA. Po powrocie do Polski zatrzymała go policja. 

opisuje w książce Dagmara. 

Umiesz liczyć? Policz kwadraty!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Ile kwadratów widzisz na obrazku?
Która figura nie pasuje do pozostałych?

Przyjechali kawalkadą. Mnóstwo wozów, karetka, policjanci z tarczami, z długą bronią. [...] Kaźmierski, kiedy zobaczył, co się dzieje, stanął w oknie i podniósł ręce do góry. 'Nie strzelajcie! Tu jest dziecko!', krzyknął. Nie strzelili. Weszli na górę, skuli Pawła i wyprowadzili przed dom. […] Nie umiałam zachować spokoju jak mój mąż. Z żalu, niemocy, wściekłości, smutku, że go złapali, że tyle czasu się ukrywaliśmy i teraz wszystko trafia szlag, zaczęłam wrzeszczeć. Bluzgałam, krzyczałam, więc rzucili mnie na ziemię, skuli ręce z tyłu. Szarpałam się, sukienka bez ramiączek zsunęłam mi się z piersi, jakiś policjant próbował mi ją poprawić, żebym nie leżała tak półnaga