Dagmara Kaźmierska o więzieniu: Nie rozstawałam się z fioletowym futrem!

2021-10-24 22:00 RD
Dagmara Kaźmierska
Autor: TTV

Dagmara Kaźmierska nie kryje swojej kryminalnej przeszłości. Od czasu do czasu nawet o niej opowiada. Ostatnio postanowiła podzielić się z dziennikarzem wspomnieniami dotyczącymi pobytu w areszcie. Podobno gwiazda programu “Królowe życia” nie rozstawała się… ze swoim fioletowym futrem! Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Dagmara Kaźmierska jest niekwestionowaną gwiazdą programu “Królowe życia”, który można oglądać w telewizji TTV, a także na platformie Player.pl. Widzowie uwielbiają oglądać jej codzienne życie, w którym pojawiają się jej najbliżsi - syn Conan, a także przyjaciele - Edzia i Jacek. 

Dagmara ma kryminalną przeszłość i nigdy się z tym nie kryła. Gwiazda była skazana za sutenerstwo. 

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

W najnowszym wywiadzie Dagmara wyjaśniła, dlaczego w więzieniu miała ksywkę “Księżniczka”. 

Bo nawet tam nie rozstawałam się ze swoim fioletowym futrem z lisów (śmiech). Zawsze miałam je przy sobie. W celi na nim spałam, a jak szłam na spacerniak - zakładałam je na siebie, do tego niebotycznie wysokie szpilki. W ten sposób stworzyłam sobie namiastkę luksusu. Ale to wcale nie oznacza, że więzienie jest fajne. Bo wcale nie jest…

powiedziała Dagmara w rozmowie z dziennikarzem Pomponika. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem w szpitalu i sytuacja jest poważna. Nie powstrzyma mnie to jednak przed złożeniem pozwu o rozwód! Faktycznie, dokumenty składamy już 3 raz. Ale tym razem więcej szans nie będzie! Kim jestem?
NAJNOWSZE