Adele pokazała, jak mieszka! Jej dom nie przypomina amerykańskich rezydencji

2021-10-24 10:45 mm

Po podjęciu decyzji o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych Adele długo szukała dla siebie nowego domu. Gwiazda nie narzekała na brak funduszy, ale na rynku nie było zbyt wielu nieruchomości, które chwyciłyby ją za serce. Wreszcie jednak piosenkarce udało się znaleźć wymarzone gniazdko. Okazuje się, że dom, w którym zamieszkała Adele, nie przypomina za bardzo luksusowych posiadłości amerykańskich gwiazd. Zobaczcie sami - Adele zaprosiła do środka dziennikarzy i pokazała, jak mieszka!

Oczywiście amerykański dom Adele nadal jest luksusowy, bardzo duży i komfortowo urządzony. Ale w odróżnieniu do posiadłości innych mieszkających w Beverly Hills albo Calabasas celebrytów, dom Adele jest po prostu przytulny!

Wszystko dlatego, że brytyjskiej piosenkarce zależało na tym, aby jej amerykańskie gniazdko w jak największym stopniu przypominało typowy angielski dom. W posiadłości Adele nie znajdziemy ogromnych pustych przestrzeni, świecących blatów, czy bezużytecznych, ale za to bardzo drogich elementów wystroju. 

(ciąg dalszy pod materiałem wideo)

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 22.10.2021

Zamiast marmurowych stopni, na stromych (typowych dla brytyjskich domów) schodach widzimy... wykładzinę dywanową. Na stołach znajdziemy serwetki, w pod oknami - wazony z kwiatami. Wszystko po to, żeby dom był ciepły i przytulny.

Gwiazda wzięła niedawno udział w popularnej serii Vogue „73 pytania”. Przy okazji wywiadu artystka pokazała fanom, jak wygląda jej dom. Zobaczcie, jak mieszka Adele! 

Adele pokazała swój dom w Los Angeles
Autor: Vogue/Ferrari Press/East News
Adele pokazała swój dom w Los Angeles
Autor: Vogue/Ferrari Press/East News
Sonda
Co lepsze: mieszkanie w mieście czy dom na wsi?
NAJNOWSZE