Dagmara Kaźmierska o ostrym wpisie Basi Kurdej-Szatan. „Nie ma co robić halo”

2021-11-24 12:09 AM
Dagmara Kaźmierska, Basia Kurdej-Szatan
Autor: WBF

Barbara Kurdej-Szatan jest ostatnio na celowniku mediów i internautów. Wszystko przez jej wpis na Instagramie, w którym w ostrych słowach wypowiedziała się o Straży Granicznej. Choć post został usunięty, to kurz po wydarzeniach będzie przez nią jeszcze długo zbierany…

Wypowiedź Basi Kurdej-Szatan przysporzyła jej wielu problemów. Nie tylko zerwano z nią współprace zawodowe, ale także publicznie krytykowano.

Nie zabrakło też słów otuchy pod jej adresem. Wiele gwiazd komentowało wpis aktorki, zapewniając, że działała pod wpływem emocji.

Od tych wydarzeń minął już jakiś czas, temat jednak nie cichnie i kolejna znana osoba z show-biznesu zabiera w tej sprawie głos.

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia nie boi się mówić co myśli i nie owija w bawełnę. Ona również skorzystała z okazji i powiedziała parę słów na temat niedawnego skandalu.

Nie mnie oceniać zachowanie innych. Basia nie potrzebuje żadnych rad. Pewne wypowiedzi ludzi na jej temat były niepotrzebne. Stało się, co się stało, ale nie wolno na nią teraz skakać, ponieważ każdy z nas w emocjach zawsze chlapnie coś nieprzemyślanego.

To nie jest zła kobieta, która chciała komuś zrobić krzywdę. Przeprosiła i jest okej. Na pewno ma wielki szacunek do ludzi, którzy pracują na naszych granicach. Nie rozumiem dalszego wałkowania tematu, jakby nie wiadomo jaka katastrofa się wydarzyła. To jest fajna babka, nie ma co z tego robić halo, więc dajmy jej w końcu spokój!

- mówiła w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post.

BUŁKA Z BANANEM? Trenuj i jedz jak skoczek narciarski | ESKA XD - Fit vlog #36
Sonda
Czy Basia Kurdej-Szatan powinna ponieść konsekwencje za wpis o Straży Granicznej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE