Czy Meghan Markle i książę Harry będą żałować odejścia z monarchii? [SONDA]

2020-01-18 16:00 kp
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Sytuacja wokół Meghan Markle i księcia Harry'ego wciąż jest bardzo napięta. Świat podzielił się na tych, którzy chwalą decyzję młodego małżeństwa o samodzielnym życiu i na tych, którzy oskarżają ich o wpędzenie brytyjskiej monarchii w kryzys. Jedno jest pewne - Sussexowie już nie będą traktowani w Anglii tak, jak kiedyś. Wyjdzie im to na dobre?

Brytyjczycy i fani monarchii na całym świecie wciąż gorąco dyskutują o tym, czy Meghan Markle i książę Harry podjęli dobrą decyzję, ogłaszając rezygnację z funkcji w rodzinie królewskiej. Dla Harry'ego, który dorastał na dworze królewskim, odejście z monarchii może oznaczać całkowicie nowe życie, którego dotąd nie znał. Czy jednak będzie mu ono odpowiadało?

W znacznie łatwiejszej sytuacji jest Meghan Markle. Zanim Meghan została żoną księcia Harry'ego, poznała świat showbiznesu i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak żyje się w Hollywood. Krytycy księżnej nie mają zresztą wątpliwości, że Meghan Markle od zawsze marzyła o tym, by zostać pierwszoligową gwiazdą, a nie księżną. Trudno jednak wyobrazić sobie, by Meghan mogła nie tęsknić za życiem, które prowadziła przed przeprowadzką do Londynu - kiedy to mogła sama podejmować decyzję o swoich działaniach, umawiać się ze znajomymi i robić wszystko to, na co miała ochotę.

Meghan Markle i książę Harry po Megxicie

W sondzie na Hotplota.pl pytamy Was, czy Waszym zdaniem Meghan Markle i książę Harry będą żałować swojej decyzji o tzw. Megxicie. Kolejne tygodnie i miesiące pokażą, czy książęta odnajdą się w nowej rzeczywistości i jak będzie teraz wyglądało ich życie. Myślicie, że będą zadowoleni? Zagłosujcie!

NAJNOWSZE