Czerwonowłosa Margaret i rozgogolony Szpak ocierają się o siebie w PKP. Nie do wiary!

Margaret i Michał Szpak
Autor: AKPA

Na takie show z pewnością nie byli przygotowani podróżujący pociągiem pasażerowie. Margaret i Michał Szpak wybrali się we wspólną podróż, podczas której pozwolili sobie na odrobinę szaleństwa. Artyści nie tylko tańczyli i śpiewali, ale również grali w popularną grę na podłodze w... toalecie.

Margaret i Michał Szpak nie ukrywają, że mają ze sobą świetny kontakt. Artyści, którzy mieli okazję pracować na planie dziesiątej, jubileuszowej edycji programu The Voice of Poland, mocno się wspierają i jak widać, doskonale razem bawią. Niedawno ich fani mogli być świadkami show, jakie ich idole przygotowali podczas wspólnej wyprawy pociągiem. Margaret i Michał podzielili się szalonymi zdjęciami i nagraniami w swoich mediach społecznościowych. Oglądając wideo, na którym muzycy, zamiast w rolę stewardesy, jak to miało miejsce w oficjalnym teledysku do użytej piosenki, wcielają się w rolę konduktorów pociągu i wiją do hitu Toxic Britney Spears, nie sposób się nie uśmiechnąć. Od Maggie i Szpaka bije bowiem niezwykle pozytywna energia. To jednak nie koniec niespodzianek!

Gramy dla Ukrainy | Koncert Margaret na naszej scenie!

Margaret i Michał Szpak zaszaleli w pociągu

Na tańcach i śpiewach się nie skończyło. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artysta pochwalił się serią zdjęć z wokalistką, na których widać, jak... grają w Twistera w pociągowej toalecie. Tak, tak, to nie żart. Maggie i Michał, który przymierza się do wydania albumu jako Jowiszja, przyjmowali szalone pozy właśnie w toalecie. Wielbiciele są zachwyceni!

Półnagi Michał Szpak o wielkiej zmianie w życiu. Fani będą w siódmym niebie!

Sonda
Podoba Ci się sceniczny wizerunek Michała Szpaka?
NAJNOWSZE