Shawn Mendes i Camila Cabello w kipiącym seksem występie na MTV VMA 2019! [WIDEO]

2019-08-27 11:00
Shawn Mendes i Camila Cabello na MTV VMA 2019
Autor: youtube.com / MTV

Na gali MTV VMA 2019 Shawn Mendes i Camila Cabello wykonali swój wielki wspólny hit Senorita. Występ pary dosłownie kipiał seksem. Co zresztą nie powinno nikogo dziwić, bo taki właśnie jest ich wspólny teledysk do piosenki Senorita, który na gali VMA 2019 został doceniony statuetką za najlepsze zdjęcia i najlepszy duet. Zobaczcie, co działo się na scenie MTV VMA 2019!

Plotki o romansie Shawna Mendesa i Camili Cabello nie wymagają już chyba żadnego potwierdzania, a mimo to para robi wszystko, aby niczyjej uwadze nie umknęła łącząca ją namiętność. Nie inaczej było podczas gali MTV VMA 2019. Camila Cabello i Shawn Mendes wykonali na VMA swój ostatni wspólny hit i dosłownie rozgrzali tym samym scenę do czerwoności. Nie brakuje opinii, że występ Shawna Mendesa i Camili Cabello na MTV VMA 2019 aż kipiał seksem...

I w ogóle nas go nie dziwi.

SHAWN MENDES I CAMILA CABELLO W GORĄCYM WYSTĘPIE NA MTV VMA

Camila Cabello i Shawn Mendes to jedni z artystów, którzy nie tylko wystąpili na scenie tegorocznej gali VMA, ale też opuścili odbywającą się w Prudential Center w Newark 36. galę rozdania nagród MTV ze statuetkami w dłoni.

Gwiazdy hitu "Senorita" otrzymały za swój teledysk dwie nagrody: za najlepszy duet oraz za najlepsze zdjęcia.

>> Shawn Mendes to super ciacho! Zobacz jego 13 najgorętszych zdjęć

Zobaczcie, jak Shawn i Camila uczcili sukces swojego wspólnego "dziecka" wykonując piosenkę Senorita na scenie MTV VMA 2019:

Gorący występ, prawda? 🔥🔥🔥

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE