Cugowski zmęczony tematem powrotu Budki Suflera! Dziennikarzom powiedział TO!

2022-01-27 23:31 RD
Krzysztof Cugowski
Autor: WBF

Ostatnio sporo mówi się o powrocie kultowego zespołu Budka Suflera. Jego nowym wokalistą został aktor, Jacek Kawalec. Sytuacja jest bardzo niezręczna dla wieloletniego frontmana zespołu, Krzysztofa Cugowskiego, który nie przebierał w słowach komentując taką decyzję. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Budka Suflera to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych i cenionych zespołów muzycznych w Polsce. Przez wiele lat jego wokalistą był Krzysztof Cugowski. To wokalista, który swoją charyzmą i wyjątkowym głosem potrafi oczarować publiczność. Razem z Budką Suflera nagrał dziesiątki hitów, które znają całe pokolenia. 

W 2014 roku ogłoszono, że Budka Suflera kończy działalność sceniczną. Fani byli w szoku, ale finalnie pogodzili się z taką decyzją muzyków. W 2019 roku jeden z założycieli zespołu, Romuald Lipko (zmarł w lutym 2020 roku), chciał go reaktywować. 

Krzysztof Cugowski nie zamierzał jednak wracać do zespołu. Budka Suflera wznowiła jednak działalność z innym składem.

W jednym z ostatnich wywiadów Krzysztof nie krył, że to co dzieje się w Budce Suflera wcale mu się nie podoba. 

Budka Suflera zakończyła działalność w 2014 r. Wszystkie działania po tej dacie są smutnym demolowaniem legendy

powiedział w rozmowie z Onetem. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

W tej sprawie skontaktowali się z nim również dziennikarze Super Expressu. 

Ten powrót Budki Suflera w ogóle mnie nie dotyczy. To jest trzeci powrót Budki... Należy na to popatrzeć i się nad tym zastanowić. Ja się zastanawiałem i tak właśnie uważam: że smutne to demolowanie legendy zespołu. Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat. Proszę dzwonić do mnie w sprawach dla mnie istotnych

powiedział widocznie zmęczony tym tematem Krzysztof Cugowski

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?
NAJNOWSZE