Cristiano Ronaldo pobił rekord Instagrama! EURO 2020 przysporzyło mu fanów

2021-06-26 8:01 kp
Cristiano Ronaldo
Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

Cristiano Ronaldo już od dawna jest najsłynniejszą gwiazdą Instagrama, co nie znaczy, że nie może bić swoich własnych rekordów! Gwiazdor pochwalił się nowym osiągnięciem w świecie social media - jego profil na Instagramie śledzi już ponad 300 milionów osób z całego świata. Nie ma wątpliwości, że do jego nowego sukcesu przyczynił się trwający właśnie turniej EURO 2020.

Awans Portugalii do 1/8 finału EURO 2020 i bramki Cristiano Ronaldo sprawiły, że o gwiazdorze piłki przypomniały sobie osoby, które dotąd nie zaglądały na jego profile w mediach społecznościowych. Śledzący jednak turniej kibice z chęcią podglądają w sieci swoich piłkarskich idoli, by sprawdzić, jak reagują na kolejne sukcesy i porażki oraz jak spędzają czas między kolejnymi meczami.

W trzech meczach Portugalii na EURO 2020 Cristiano Ronaldo zaliczył już dla swojej drużyny pięć bramek - nic więc dziwnego, że internauci poszukują na jego temat kolejnych informacji. W efekcie jego profil na Instagramie przeżył najazd nowych fanów! CR7 może pochwalić się dziś największą w historii liczbą obserwujących.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Cristiano Ronaldo z rekordem Instagrama

Profil Cristiano Ronaldo na Instagramie obserwuje dziś ponad 305 milionów osób, co pozostawia daleko w tyle jego konkurentów ze świata showbiznesu. Drugi w zestawieniu najpopularniejszych gwiazd Instagrama Dwayne Johnson może pochwalić się 248 milionami obserwujących, trzecia Ariana Grande przyciągnęła 246 milionów, a czwarta Kylie Jenner - 243. Pierwszą piątkę gwiazd Instagrama zamyka Selena Gomez z 239 milionami followersów. Co ciekawe, pierwszy po Ronaldo sportowiec w zestawieniu to Lionel Messi, który obecnie zajmuje ósme miejsce wśród najczęściej obserwowanych gwiazd z 222 milionami osób.

Po przekroczeniu liczby 300 milionów obserwujących Cristiano Ronaldo dodał na Instagram post z podziękowaniami dla fanów.

300 milionów!

Co za niesamowita liczba!!!

Dziękuję za wasze wsparcie,

ZAWSZE

- napisał gwiazdor. Z tej okazji na Instagram CR7 trafił też wspominkowy filmik. Zobaczcie!

Przy okazji zajrzyjcie do galerii najseksowniejszych piłkarzy EURO 2020. Cristiano Ronaldo też znalazł się w zestawieniu!

NAJNOWSZE