87-letni ojciec Jennifer Aniston nadal gra w serialu. Tyle, że... ZDALNIE! Jak to możliwe?

2020-10-22 10:03 mm PAP
Jennifer Aniston
Autor: EPA/DAVID SWANSON

W dobie pandemii koronawirusa coraz więcej osób przerzuca się na pracę zdalną. To oczywiście dość łatwe, jeśli obowiązki wykonuje się na komputerze. W przypadku wielu zawodów jest to jednak niemożliwe. Czy aktor popularnego serialu może pracować z domu? Okazuje się, że może! Jennifer Aniston załatwiła właśnie taką możliwość swojemu 87-letniemu ojcu!

Pewnie nie wszyscy wiedzą, że miłość do aktorstwa Jennifer Aniston odziedziczyła po ojcu. 87-letni dziś tata gwiazdy serialu "Przyjaciele" i byłej żony Brada Pitta od 1965 roku występuje w jednej z najbardziej znanych oper mydlanych świata.

John Aniston gra w serialu "Dni naszego życia" ("Days of Our Lives"), emitowanym w stacji NBC. Tak, oczy Was nie mylą - to ten sam tytuł, który wielokrotnie przewija się w fabule "Friendsów" - w "Dniach naszego życia" gra przez pewien czas serialowy Joey. 

Z powodu pandemii koronawirusa wiele produkcji zostało zawieszonych, ale "Days Of Our Lives" powstaje nadal, dlatego Jennifer Aniston zaczęła mocno martwić się o swojego tatę. W końcu aktorka postanowiła działać i załatwiła ojcu możliwość pracy zdalnej! Z racji podeszłego wieku John jest szczególnie narażony na zarażenie się koronawirusem i dlatego Jennifer uznała, że nie powinien w ogóle wychodzić z domu. 

Jak to załatwiła?

ESKA XD #006

Praca zdalna na planie serialu? Wszystko jest możliwe

Dziennikarze „The Sun” dotarli do dobrze poinformowanej osoby z kręgu Anistonów, od której dowiedzieli się, że Jennifer Aniston namówiła 87-letniego ojca, by porozmawiał z producentem serialu i poprosił go o zgodę na to, by sceny z jego udziałem były nagrywane u niego w domu. Sama także zwróciła się do produkcji z taką prośbą.

Okazało się, że producenci byli na tak! Partnerujący Johnowi Anistonowi aktorzy oraz kierowcy i obsługa planu, będą do niego przyjeżdżać, a ponadto będą regularnie poddawani testom na koronawirusa, zanim przekroczą próg jego domu.

John Aniston gra biznesmena Victora Kiriakisa. Jego bohater mocno już niedomaga. Przebył nawet udar mózgu, co oznacza, że postać ta jest prawdopodobnie „wygaszana” przez scenarzystów.

Pandemia sprawiła, że Jennifer i John zbliżyli się do siebie po latach niesnasek. Popularna aktorka miała ojcu za złe przede wszystkim to, że porzucił ją i jej mamę Nancy Dow (pierwszą żoną Johna, która zmarła w maju 2016 roku po długiej chorobie), gdy Jennifer miała 9 lat. Twierdziła wręcz, że toksyczne relacje pomiędzy rodzicami sprawiły, że sama później miała ogromne problemy z budowaniem związków.

NAJNOWSZE