Córki Kristen Bell piją piwko o 9:30 podczas lekcji online. Gwiazda ma dobre wyjaśnienie

2020-09-16 20:03 es
 Kristen Bell
Autor: Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News Kristen Bell

Picie piwka przed 12 wzbudza kontrowersje. Picie piwka przez niepełnoletnich, jeszcze więcej. Natomiast picie piwa o 9:30, podczas lekcji online to już przesada! Na szczęście Kristen Bell ma dobre wyjaśnienie dla swoich córek.

Każda rodzina ma swoje nawyki i tradycje. Na przykład w domu Kristen Bell pije się piwo bezalkoholowe. Aktorka zdradziła, że ona i Dax Shepard pozwalają od czasu do czasu swoim dwóm córkom gasić pragnienie O'Doulami. Czasami robi się to trochę niezręcznie.

Kristen Bell wystąpiła w podcaście Carla Hall i opowiedziała zabawną anegdotę, związaną właśnie z piwem bezalkoholowym.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Córki Kristen Bell piły piwko podczas lekcji online

Dax Shepard żyje w trzeźwości. Dawniej aktor miał problemy z alkoholem, więc po prostu przestał go pić. Cała rodzina wie o tym problemie i go wspiera. Dlatego w ich domu często pojawiają się bezalkoholowe piwka.

Mąż Kristen Bell pijał je jeszcze podczas spacerów z wózkiem. Dziewczynki, patrząc na tatę, też zaczęły pić te napoje.

Możesz mi powiedzieć, że jestem okropnym rodzicem, nie obchodzi mnie to. Myślę, że jestem wspaniałym rodzicem. To sprawia, że ​​czują się blisko ze swoim tatą.

Tłumaczy Kristen Bell.

Takie pozwalanie dzieciom na picie piwa bezalkoholowego może prowadzić do niezręcznych sytuacji. Wszak piwka 0% bardzo przypominają puszki z alkoholem.

Córki Kristen Bell tak bardzo przyzwyczaiły się do tych napojów, że otworzyły sobie piwko podczas zdalnych lekcji!

Zaglądam do nich o 9:30 i obie piją O'Doula. Na swoich Zoomach! Popijają swoje Doulies. A ja na to:„ Co muszą o mnie myśleć inni rodzice i nauczyciele?

Opowiadała Kristen Bell.

Aktorka dodała po chwili, że nie przejmuje się opinią innych. Pytanie o bezalkoholowe piwo w ich domu to okazja do dyskusji na temat uzależnienień. Z alkoholem nie ma żartów i trzeba to wszystkim tłumaczyć.

NAJNOWSZE