Gwiazdy

Córka Rubików jest już nastolatką. Podobna do mamy?

2024-05-21 11:23

Agata i Piotr Rubikowie od lat tworzą zgraną parę. Ich związek początkowo wzbudzał wiele kontrowersji głównie przez sporą różnicę wieku, jaka dzieli małżonków. Para doczekała się wspólnie dwóch córek. Starsza z nich, Helena, właśnie obchodziła 15. urodziny. Szczęśliwi rodzice pochwalili się zdjęciem starszej pociechy.

Agata i Piotr Rubikowie są parą od 2006 roku. Sakramentalne "tak", po dwóch latach znajomości, powiedzieli sobie w 2008 roku w kościele Św. Jadwigi we Wrocławiu. Para doczekała się dwójki pociech, Heleny (ur. 20 maja 2009 r.) oraz Alicji (ur. 23 maja 2013 r.). Kilka miesięcy temu rodzina Rubików z powodu nowych planów zawodowych kompozytora przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Od tamtej pory chętnie dzielą się w mediach społecznościowych kadrami ze swojego życia w słonecznym Miami.

Filmy biograficzne o muzykach. Te produkcje warto obejrzeć!

Córka Rubików jest już nastolatką

Starsza córka małżeństwa, Helena obchodziła 20 maja swoje 15 urodziny. Choć wielu pamięta ją jako sympatyczną dziewczynkę, to dziś Helena jest już nastolatką. Starsza córka Rubików od początku zaaklimatyzowała się w nowym miejscu zamieszkania, znakomicie radzi sobie z językiem angielskim i świetnie dogaduje się ze swoimi nowymi koleżankami. Z okazji jej urodzin, dumni rodzice, złożyli jej życzenia także w mediach społecznościowych.

15! Piasku na stopach, soli we włosach, a w sercu miłości i słońca. Kocham Cię Hela, jesteś super - napisała pod postem, który pokazuje, jak Helena zmieniła się z małej dziewczynki w nastolatkę, Agata Rubik.

Piotr Rubik również dodał na swoim instagramowym profilu zdjęcie z córką, informując wszystkich, że ta właśnie skończyła 15 lat.

Moja Helenka kończy dziś 15 lat!❤️ - napisał kompozytor.

Internauci od razu zwrócili, że dziewczynka jest bardzo podobna do swojej mamy.

Najpierw, jak dobrze nie popatrzyłam na zdjęcie to myślałam w pierwszej chwili że to pan Piotr jest na zdjęciu z panią Agatą🌹

cała mama - piszą internauci.

Zgadzacie się z opinią, że Helenka jest podobna do mamy?