Agata i Piotr Rubikowie

i

Autor: AKPA Rubikowie wracają do Polski

Gwiazdy

Rubikowie wracają do Polski. Żona muzyka podała konkretną datę

2024-04-08 9:34

Agata i Piotr Rubikowie kilka miesięcy temu wyjechali do Stanów Zjednoczonych. Emigracja związana była z nowymi planami zawodowymi kompozytora. Para jednak od czasu do czasu pojawia się w Polsce. Jedna z internautek zapytała Agatę Rubik wprost, czy tęskni za Polską. Żona muzyka zaskoczyła odpowiedzią.

Agata i Piotr Rubikowie w ubiegłym roku postanowili zmienić swoje życie. Zdecydowali się na wyprowadzkę do Stanów Zjednoczonych, a dokładnie do Miami. Rodzina Rubików zadomowiła się za oceanem, ostatnio kupili nawet mieszkanie w Miami, córki pary chodzą tam do szkoły, a małżeństwo zawarło nowe znajomości, między innymi z Anetą Glam. Choć początkowo Agata Rubik miała wątpliwości odnośnie przeprowadzki, to później wielokrotnie podkreślała, że decyzja o przeprowadzce była najlepszą, jaką podjęła.

Filmy biograficzne o muzykach. Te produkcje warto obejrzeć!

Agata Rubik tęskni za Polską

Agata Rubik jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często dla swoich obserwatorów organizuje sesje pytań Q&A. Widać, że w Stanach zjednoczonych Rubikowie czują się świetnie, z pewnością zapierające dech w piersiach widoki i duża dawna słońca sprzyjają aklimatyzacji. Jedno z pytań w ostatniej sesji Q&A na Instagramie influencerki dotyczyło tego, czy tęskni za Polską. Żona muzyka mimo spełnienia amerykańskiego snu, tęskni za ojczyzną.

Muszę przyznać, że już się troszeczkę stęskniłam. Zwłaszcza, że już na pewno zrobiło się pięknie i zielono. Z tego co patrzyłam, to jest też ciepło. Na pewno kwitną już bzy, niedługo zakwitną konwalie... - mówiła Agata Rubik.

Rubikowie wracają do Polski

Influencerka powiedziała również, że niebawem znów cała rodzina przyleci do Polski, podała nawet konkretną datę:

Kupiliśmy bilety do Polski, do Warszawy. Przylecimy w połowie lipca i zostaniemy do piątego sierpnia. Jeszcze nie wiem, gdzie będziemy mieszkać, ale lecimy - powiedziała podekscytowana żona kompozytora.

Wszystko wskazuje na to, że mimo tęsknoty za Polską para nie planuje powrotu do kraju, a wizyty w Polsce będą, podobnie, jak do tej pory raczej sporadyczne.