Córka Michała Wiśniewskiego nagrała piosenkę! Vivienne ma pierwszy hit? [WIDEO]

2020-01-25 17:00 DR
Michał Wiśniewski
Autor: WBF

Michał Wiśniewski czasy największej popularności ma raczej za sobą. Nie przeszkadza mu to jednak, by tworzyć nowe piosenki. Nie przeszkadza mu to również w tym, by promować twórczość swojej córki, Vivienne. Niedawno na profilu piosenkarza pojawiła się najnowsza piosenka 12-latki. Będzie hit? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Michał Wiśniewski swego czasu był jednym z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Jako charakterystyczny, czerwonowłosy wokalista zespołu Ich Troje zdobył ogromną popularność w naszym kraju. Płyty sprzedawały się bardzo szybko, koncerty wyprzedawały w zastraszającym tempie, a dziennikarze bili się o wywiad z Michałem. Wiśniewski miał nawet swój program, w którym widzowie mogli oglądać jego codzienne życie. Jednak po „złotych czasach” przyszedł czas na te, w których popularność Wiśniewskiego spadła. Co prawda cały czas jest on obecny na rynku muzycznym, ale nie ma co ukrywać, nie jest on już topowym piosenkarzem w naszym kraju. W końcu konkurencja jest spora.

Mimo wszystko Michał Wiśniewski wydaje nowe piosenki, a grono jego fanów go wspiera. Niedawno w mediach społecznościowych piosenkarza pojawiła się nie tylko jego najnowsza piosenka, ale także teledysk do piosenki jego córki, 12-letniej Vivienne.

Jak podoba Wam się córka Michała Wiśniewskiego w takiej roli? Myślicie, że pójdzie w jego ślady?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE