Laluna Unique

i

Autor: Screen/Instagram/@lala_laluna_official Laluna ma już dorosłą córkę

Dzieci gwiazd

Córka Laluny ma już 20 lat. Kasia i Laura są jak dwie krople wody

2024-03-15 13:05

Laluna Unique znana z programu "Królowe życia" ma już dorosłą córkę. Laura przez jakiś czas towarzyszyła mamie w nagraniach do reality show, jednak w pewnym momencie zrezygnowała, a słuch o niej zaginął. Dziewczyna to istna kopia swojej mamy. Zobaczcie, jak bardzo są do siebie podobne.

Laluna Unique była jedną z najbardziej charakterystycznych gwiazd reality show "Królowe życia". Po zakończeniu programu, została zaproszona do zupełnie nowego projektu "Diabelnie boskie", którego formuła jest nieco zbliżona do wcześniej wspomnianego programu. To dokumentalna telenowela o kobietach sukcesu, które pławią się w luksusie. Laluna to zdecydowanie osoba, która potrafi zwracać na siebie uwagę, nie tylko wyglądem, ale też charakterem i odważnym podejściem do życia. Nie boi się żadnych wyzwań, brała nawet udział we freak fightach, serwując publiczności niezapomniane show. Katarzyna Lirsz, bo tak naprawdę nazywa się 40-latka, oprócz udanego życia w show-biznesie, prowadzi również udane życie prywatne. Jej największą dumą jest jej córka Laura, która w tym roku kończy 20 lat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Królowe życia". Laluna żyje jak na królową przystało! Na operacje plastyczne wydała miliony!

PORANEK ESKA - Najwyższy człowiek świata

Laura to kopia swojej mamy

Laura przez pewien czas towarzyszyła mamie w nagraniach do programu "Królowe życia", jednak nagle zniknęła i słuch o niej zaginął. Najwyraźniej nie zamierzała iść w ślady mamy, a świat show-biznesu nie był dla niej aż tak atrakcyjny. Laluna od czasu do czasu publikuje relacje, na których pokazuje swoją córkę. Chwaliła się pociechą, kiedy ta skończyła 18 lat, a później 19. W tym roku Laura obchodzi 20. urodziny. Jak się okazuje Laura i Laluna mają ze sobą bardzo dobry kontakt, o czym mówiła Laluna w jednym z wywiadów.

Jestem porąbana, ale muszę powiedzieć, że nie mam żadnych problemów z wychowaniem mojej córki. Nie wiem, jak to się stało, ale Bóg czuwa nade mną. Mam najwspanialszą córkę na ziemi, która jest samodzielna, uczy się, mamy ze sobą świetny kontakt. Ona zwierza się mi, a ja jej - powiedziała Laluna niegdyś w "Dzień Dobry TVN".

Jesteście ciekawi, czy Laura odziedziczyła urodę po mamie? Choć Laluna jest po wielu upiększających zabiegach, nie da się ukryć, że Laura jest niezwykle podobna do rodzicielki. Sami zobaczcie.

Laluna Unique

i

Autor: Screen/Instagram/@lala_laluna_official Laluna Unique i jej córka Laura