Trzyletnia córka Kylie Jenner z Lamborghini za 1,5 mln! Stormi już pokochała luksus

2021-03-03 10:26 mm
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Córka Kylie Jenner skończyła niedawno 3 latka. Dumna mama często pokazuje zdjęcia małej Stormi w internecie. Dziewczynka szybko przyzwyczaja się do luksusu, a jej słynna mama nie marnuje okazji, żeby nawet na rodzinnych fotkach podkreślić swoje bogactwo. Najlepszy dowód to najnowsze zdjęcie Stormi Webster na tle auta wartego niemal półtora miliona złotych!

Kylie Jenner to jedna z najbogatszych Amerykanek. Mimo wciąż młodego wieku jej majątek szacowany jest na około 700 mln dolarów, a jeszcze niedawno Kylie twierdziła, że ma na koncie ponad miliard. Celebrytka chętnie chwali się swoim majątkiem, często pozując do zdjęć w nieprzyzwoicie drogich ciuchach i biżuterii, na którą przeciętny człowiek nie byłby w stanie zarobić przez całe swoje życie.

Jednak o ile fotki gwiazd internetu opływających w luksusy nikogo już nie dziwią, o tyle zdjęcia małych dzieci znanych gwiazd chwalących się bogactwem swoich rodziców, wciąż budzą u niektórych niesmak. Kylie Jenner spotkała spora krytyka po tym, jak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie trzyletniej córki na tle bardzo drogiego auta.

Stormi Webster też kocha luksus?

Na opublikowanej niedawno fotce widzimy, jak córeczka Kylie Jenner stoi na tle pomarańczowego auta marki Lamborghini. Jak podają amerykańskie źródła, za samochód w tej wersji trzeba zapłacić przynajmniej 400 tysięcy dolarów, czyli w przeliczeniu około 1,5 miliona złotych!

Jakby tego było mało, mała Stormi Webster ma na ramieniu mini torebkę... od Prady. 

dni na luzie z mamuśką 🧡

- napisała przy zdjęciu szefowa marki Kylie Cosmetics.

Oczywiście Lambo za 1,5 mln to nie jedyne drogie auto w garażu Kylie Jenner. Celebrytka ma też m.in. złotego Mercedesa G-Wagon wartego blisko milion złotych. Częściowo widać go na zdjęciu Stormi. 

Konto Kylie Jenner obserwuje już na Instagramie 218 mln osób, dzięki czemu celebrytka jest w ścisłej czołówce najpopularniejszych gwiazd tego serwisu.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
NAJNOWSZE