Aktorzy Friends od najbogatszego do najbiedniejszego. Kto z Przyjaciół zarabia najlepiej?

2021-06-12 11:00 mm
Aktorzy serialu Friends / Przyjaciele
Autor: Album Online/East News

Nie jest tajemnicą, że aktorzy serialu Przyjaciele to jedne z najlepiej zarabiających gwiazd w historii telewizji. Kiedyś cała szóstka Przyjaciół dostawała za odcinek dokładnie tyle samo, ale po zakończeniu serialu majątki gwiazd zaczęła dzielić przepaść... Jak wygląda to dziś? Zobaczcie, kto z serialowych Przyjaciół zarobił najwięcej, a kto pod względem finansowym radzi sobie nieco gorzej.

Serial Przyjaciele dla wielu do dziś uchodzi za najlepszą produkcję telewizyjną ostatnich dziesięcioleci. Trwające 10 sezonów show wciąż uważane jest za kultowy serial, a wyemitowany niedawno odcinek specjalny "Friends Reunion" zgromadził przed ekranami miliony widzów na całym świecie.

Popularność szóstki aktorów grających Przyjaciół oczywiście przełożyła się także na stan ich kont. Pod koniec kręcenia Friends każdy z nich dostawał za pojedynczy odcinek okrągły milion dolarów! Na tamte czasy były to niespotykane nigdzie indziej kwoty, a i dziś gwiazdy wielu popularnych produkcji patrzą na szóstkę Przyjaciół z zazdrością.

Ile zarobili aktorzy Przyjaciół?

Po zakończeniu emisji Friends drogi szóstki głównych aktorów mocno się rozeszły. Część z nich utrzymywała ze sobą tylko sporadyczny kontakt. Różnie wyglądały też ścieżki ich kariery. No i oczywiście - zarobki.

Kto z Przyjaciół zarobił przez ostatnie lata najwięcej, a kto radzi sobie pod względem finansowym nieco gorzej?

Z okazji niedawnej emisji odcinka specjalnego tzw. Powrotu Przyjaciół, amerykańscy dziennikarze podliczyli majątki gwiazd najpopularniejszego serialu świata.

Zobaczcie, ile zarobili Jennifer Aniston, Matthew Perry, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer!

A Wy którego z Przyjaciół lubicie najbardziej?

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
NAJNOWSZE