Córka Cezarego Pazury skończyła 13 lat. Widać po kim odziedziczyła urodę?

2022-06-27 11:50 Joanna Dembek
Cezary Pazura i Edyta Pazura
Autor: AKPA Cezary Pazura i Edyta Pazura publicznie złożyli życzenia 13-letniej córce

Amelia Pazura skończyła 13 lat, a jej tata nie omieszkał publicznie złożyć życzeń swojej ukochanek córce. Z tej okazji opublikował również zdjęcia. Jak myślicie, po kim odziedziczyła urodę

Cezary Pazura wraz z żoną wychowują troje dzieci: Amelię (ur. 2009), Antoniego (ur. 2012) oraz Ritę (ur. 2018). Para uchodzi za jedna z najbardziej udanych par polskiego show-bizesu i choć dzieli ich spora różnica wieku - 26 lat - tworzą zgodne małżeństwo od 13 lat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Edyta Pazura skończyła 34 lata. Cezary pokazał stare zdjęcia!

Cezary Pazura pokazał jak teraz wygląda jego córka

Najstarsza córka Cezarego i Edyty 25 czerwca skończyła 13 lat, a jej rodzice nie omieszkali podzielić się tą wiadomością w social mediach. Internautów rozczuliła zarówno zdjęcia jak i pełne miłości słowa obojga rodziców.

Moja pociecha kończy dziś 13 lat. Dziecko Miłości - żyj w szczęściu i Miłości 100 lat!!! Kocham Cię Amelko - podzielił się wpisem aktor.

Ta cudna Dziewczyna kończy dzisiaj 13 lat… Mam wrażenie, że wszystkie te lata minęły jak jeden dzień i pamiętam swoje przerażenie, kiedy zobaczyłam ją pierwszy raz. Czy dam radę? Czy będę dobrą matką? Czy będę umiała wychować ją tak wspaniale, jak moi rodzice wychowali mnie? Jest wyjątkowa i choć nie ma świadectwa z czerwonym paskiem i nie czyta 100 książek w rok, to jest absolutnie pięknym człowiekiem. Pomocna, zaradna, empatyczna, zdolna, chce ratować świat i na dodatek pięknie śpiewa oraz maluje. Amelko jak zobaczysz kiedyś ten wpis wiedz, że Mont Blanc to przy Tobie pagórek - napisała Edyta Pazura.

Fani również dołączyli się do życzeń i nie obyło się również bez sporu na temat tego, po kim nastolatka odziedziczyła urodę. Jedni mówią, że to kopia taty, inni widzą w niej mamę.

Kopiuj wklej tata - czytamy w komentarzach.

Klon taty z młodości - napisał internauta.

A właśnie że nie cały tata ! Cała mama ! P.S. Rodzice są tej samej urody i poniekąd są do siebie podobni stąd to mylne wrażenie - napisała fanka.

Edyta Pazura swego czasu wypowiedziała się na temat macierzyństwa i choć nie od początku czuła wybuchających emocji i wielkiej miłości do własnego dziecka. Wiedziała natomiast, że przed nią największe wyzwanie życia, któremu musi podołać: Pamiętam, że tuż po narodzinach Amelii podeszłam do jej łóżeczka i powiedziałam: "No dobra Stara... Teraz musimy się poznać i zaprzyjaźnić" - zwierzyła się w jednym z wywiadów.

Wtedy fanki dziękowały jej za szczerość, ponieważ każda mama wie, że macierzyństwo to emocjonalny rollercoaster. Dla Edyty i Cezarego rodzina jest wszystkim i wielką uwagą pielęgnują swój związek i relacje z dziećmi.

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8
NAJNOWSZE